lekarz Tomasz Grędziński

Neurolog

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor to jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Po pół roku życia z ciągłym bólem wielu lekarzy nie potrafiło mi pomóc, dopiero pan doktor i jego wiedza , doświadczenie pomogły mi stanąć na nogi. Jak najbardziej polecam w 100 %. Pan dr Gredziński "podarował" mi drugie życie ❤ Życie bez bólu 😁

Pan dr Gredziński "podarował" mi drugie życie ❤
Życie bez bólu 😁

Najlepszy lekarz z jakim się dotychczas spotkałam. Ogromna wiedza medyczna, nie tylko z zakresu neurologii i rehabilitacji. Sprzęt w gabinecie na światowym poziomie. Do tego bardzo kompetentny zespół fizjoterapeutów.

Nie polecam.Pan niekompetentny któremu na PEWNO nie zależy na dobru PACJENTA. Podejście nie rzeczowe oderwany od rzeczywistości-myślami daleko od Pacjenta. Omijać z daleka.

Nie polecam.Pan niekompetentny któremu na PEWNO nie zależy na dobru PACJENTA.
Podejście nie rzeczowe oderwany od rzeczywistości-myślami daleko od Pacjenta.
Omijać z daleka.

Świetny, rzeczowy lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu, wyjaśnia wszystko przejrzyście, dokładnie bada i najważniejsze - pomaga. To jest pierwszy lekarz który przeprowadził dokładny wywiad a wizyta trwała ponad godzinę. Polecam jako bardzo dobrego specjalistę.

chcialabym tylko napisac , ze lekarz decydujac sie na taki zawod ma swiadomosc , ze wybiera ten zawod przede wszystkim po to by ratowac ludzkie zycie a nie dla pieniedzy ,pan Gredzinski jest bardzo mily wtedy, gdy chodzi sie na wizyty prywatne a na NFZ nigdy nie ma dla pacjentow czasu poniewaz spieszy sie do swoich prywatnych gabinetow z , ktorymi juz chyba sam sobie nie radzi,twierdzac , ze to przez pacjentow z NFZ nie ma czasu dla rodziny , a przeciez w przychodni przyjmuje tylko 1 raz w tygodniu, mysle , ze jest dobrym lekarzem dla ludzi z kasa , biedni niech poszukaja sobie innego lekarza-mnie na niego nie stac!!!!!!!!

Ten lekarz dla mnie wiele zrobił sprawił że moge normalnie funkcjonować z moją choroba nie tak jak było kiedyś. Dzięki niemu odzyskałam wiare w to że wyzdrowieje jest dla mnie ideałem lekarza :)

Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentny, polecam innym

Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentny, polecam innym

Bardzo rozczarowałam się po drugiej / już publicznej /wizycie u tego lekarza.Tak jak na pierwszej / prywatnej / wydawał się być zainteresowany udzieleniem pomocy medycznej w rozwiązaniu mojego problemu zdrowotnego, zbadał fizykalnie, zebrał wywiad, zaproponował skierowanie na badanie TK bo MR u mnie jest niemożliwe ze względu na endoprotezę /, dał leki. Okazało się, że leki były dla mnie za silne / silne zawroty głowy, brak równowagi /i niestety przeznaczone dla chorych na Parkinsona/ nie wiem,czy na podstawie wywiadu i badania fizykalnego można zdiagnozować taką chorobę/.Telefonicznie powiadomiłam lekarza o skutkach tego leku u mnie. Był bardzo miły, kazał odstawić je i zgłosić się na wizytę do niego na NFZ. Na tej wizycie zapomniał jakby o propozycji badania TK i dał kolejny lek,ale tym razem nie wzięłam leku a przeczytałam ulotkę : lek przy leczeniu SN,nie należy przerwać leczenia ze względu na poważne skutki odstawienne. Tak więc byłam niestety potraktowana jak królik doświadczalny, na którym bez badań diagnostycznych testował leki na różne jednostki chorobowe, leczył mnie metodą prób i błędów. Zrobiłam więć prywatnie TK i okazało się, że nie mam ani SN ani Parkinsona. Fakt, że mój problem nie został do końca rozwiązany, ale w mojej sytuacji wiele pomogli mi: dr reumatolog z Kliniki i lekarz rodzinny.Wnioski można wyciagnąć samemu.Przykro,że tak łatwo bez odpowiedzialności przypisuje się leki z nastawienie: może na któryś trafię. Szkoda, że tak stało się,bo wydawało mi się,że trafiłam wreszcie na neurologa z prawdziwego zdarzenia.