dr n. med. Tomasz Grzegorzek

Laryngolog

Bardzo długo marzyłam o operacji plastycznej nosa , szukałam doświadczonego lekarza który stosuje technikę piezo a przy tym nie ma bardzo długich kilku letnich terminów.Jestem 1,5 miesiąca po operacji . Szpital,opieka i kontakt z lekarzem ( nawet przez email )na najwyższym poziomie. Nie wiem skąd Dr ma na to wszystko czas . Będe i już gorąco polecam.Bardzo cierpliwy i wyrozumiały z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wciąż się szkoli,warto obserwować Facebook. Do miłego zobaczenia na kontroli Ola

Nie wiem skąd Dr ma na to wszystko czas .

Wciąż się szkoli,warto obserwować Facebook.

Do miłego zobaczenia na kontroli

Ola

Moje dwa zabiegi u p. dra Grzegorzka odbyły się w lipcu 2015 roku i w marcu 2016. Z opinią na temat tego leczenia postanowiłem jednak wstrzymać się na jakiś czas, żeby zobaczyć jego długofalowe efekty, mimo iż już po pierwszym zabiegu odczułem niesamowitą ulgę. Później najzwyczajniej zapomniałem o opinii, jaka niewątpliwie należy się Panu Doktorowi, i przypomniałem sobie o tym dopiero niedawno. Na leczenie u p. dra Grzegorzka zdecydowałem się głównie z powodu bardzo wysokiej oceny pacjentów, prezentowanej na tej stronie. Na pierwszą wizytę przyszedłem już z gotowym wynikiem tomografii ...

Na leczenie u p. dra Grzegorzka zdecydowałem się głównie z powodu bardzo wysokiej oceny pacjentów, prezentowanej na tej stronie. Na pierwszą wizytę przyszedłem już z gotowym wynikiem tomografii zatok. P. doktor zbadał mnie (z pomiarów aparatem diagnostycznym wyszło, że przepływ powietrza przez nos to 30% normalnego), wyczerpująco objaśnił mi stan moich zatok na podstawie obrazów z tomografii, z wyraźnym wskazanie miejsc stanów zapalnych, których niestety nie dostrzegli poprzedni laryngolodzy, u których się leczyłem. Zaproponował kompleksowe leczenie operacyjne: wyprostowanie przegrody nosowej, plastykę przerośniętych małżowim nosowych, a później (w razie potrzeby) zabieg FESS. Po wykonaniu dwóch pierwszych zabiegów w trakcie jednego pobytu w klinice Angelius w 2015 roku, odczułem diametralną zmianę - po prostu zacząłem oddychać normalnie! Po kolejnej wizycie w roku 2016 zdecydowałem się jeszcze na operację FESS, chociaż doktor uzależniał to wyraźnie od mojej decyzji, nie naciskając na przeprowadzenie zabiegu.

Dzisiaj mogę już śmiało przedstawić długofalowe rezultaty mojego leczenia u dra Grzegorzka:
- w ciągu okresu od zabiegów drastycznie zmalała dramatycznie ilość infekcji górnych dróg oddechowych jakie zazwyczaj przechodziłem w ciągu roku: przedtem 5-10, z których wiele kończyło się na antybiotyku, teraz 1-2 (zazwyczaj w okresie jesienno zimowym), gdzie skutkują zwykłe środki domowe,
- trwałe usunięcie uczucia wiecznie zatkanego nosa i wydzieliny spływającej do gardła (rano budzę się normalnie oddychając, przedtem budziłem się z permanentnie zatkanym co najmniej jednym nozdrzem),
- kompletne odstawienie kropli do nosa (ostatni raz użyłem ich przed pierwszym zabiegiem),
- praktyczne usunięcie antybiotyków z leczenia drobnych infekcji (przedtem przeradzały się po tygodniu w stan zapalny gardła, krtani, w końcu oskrzeli - raz skończyło się nawet zapaleniem płuc).

Polecam wszystkim p. dra Grzegorzka, jako specjalistę, który zna się doskonale na tym, co robi i jest dostępny dla pacjenta nie tylko w czasie diagnozowania i przeprowadzania czynności zabiegowych, ale również po operacji, kiedy profesjonalnie udziela odpowiedzi na wszystkie wątpliwości i pytania.

Miałam przez Pana doktora usuwane migdały metodą koblacji w 2014 roku. Rewelacyjne podejście do pacjenta, dokładny wywiad, a co najważniejsze doskonale przeprowadzony zabieg i bardzo dobra opieka pooperacyjna. Polecam wszystkim pana Doktora i serdecznie dziękuję, bo zabieg zmienił jakość mojego życia na plus.

Miałam przez Pana doktora usuwane migdały metodą koblacji w 2014 roku.

Bardzo polecam dr Grzegorzka. Przez wiele lat stosowałem różne krople do nosa, bo nie mogłem oddychać, często bolała mnie głowa,leciała krew z nosa w różnych sytuacjach. Wizyta u dr Grzegorzka była bardzo konkretna. Zalecił tomografię zatok, zbadał kamerą nos i powiedział, że spróbuje mi pomóc. Teraz jestem już 3 miesiące po operacji przegrody nosa i zatok. Czuję się wspaniale. Oddycham nosem, nie budzę się w nocy, nie boli mnie głowa. Właśnie jestem po kontroli i wszystko jest w porządku. Dla mnie zaczęło się inne życie i za to jestem berdzo wdzięczny. Adam Broź.

Grzegorzek powiedz mi jakie to uczucie nie usunąć torbiela z lewej zatoki szczękowej. Czyli mówiąc oględnie spieprzyć zabieg. I jeszcze wpisać cyt twoje słowa-poszerzono wejście do zatoki szczękowej. Usunięto z jej wnętrza polipowaty przerost. Co ty na to doktorku?

Czyli mówiąc oględnie spieprzyć zabieg.
Co ty na to doktorku?

Czyli mówiąc oględnie spieprzyć zabieg.
Co ty na to doktorku?

Pan doktor to profesjonalista w każdym calu. Moim skromnym zdaniem z racji wiedzy i umiejętności przepracowany. Dlatego też w dwóch składnikach oceny dałem 4/5, ale do rzeczy. Byłem operowany przez pana doktora w Cieszynie. Dojazd, kilka operacji raz w tygodniu jedna po drugiej a po nich jeszcze wizyty z operowanymi wcześniej pacjentami skutecznie mogą zmęczyć każdego. Jednak co do kompetencji to od 2 lat jeździłem prywatnie do Bielska gdzie lekarz kierując się opisem badania TK ordynował mi krople do nosa zakreślając w kółko sentencję z opisu, że obie zatoki są drożne. Pan doktor Grzegorzek nie popatrzył na opis badania (błąd) tylko poprosił o płytkę i po kilku minutach wiadomo było, że niepotrzebnie się męczyłem bo zatoki obustronnie były niedrożne. Po 3 tygodniach operacja i dzisiaj po niespełna dwóch tygodniach czuję się już o niebo lepiej. Bardzo dziękuję panie doktorze za wszystko. Przy ewentualnych następnych dolegliwościach już będę wiedział gdzie mam się udać. Do pełni szczęścia należałoby sobie życzyć by pan doktor zagościł u nas na stałe a nie tylko raz w tygodniu. Jeszcze raz dziękuję.

Bardzo długo męczyłem się z chorobami migdałków (anginy i in.). Już dawno laryngolodzy zalecali mi usunięcie. Na nieszczęście moja żona miała ten zabieg przed 3 laty. I jak widziałem jak bardzo sie męczy po operacji (ból gardła przez 3 tygodnie - schudła 10 kg.), to postanowiłem, że nigdy tego nie zrobię. Niestety migdałki dokuczały mi coraz bardziej ( i te częste przerwy w pracy). Znalazłem w internecie szpital Angelius i dr Grzegorzka, który usuwa migdałki metodą koblacji (wogóle nie wiedziałem co to jest). Na pierwszej wizycie byłem raczej negatywnie nastawiony do operacji, ale doktor wyjaśnił mi wszystko jak wygląda operacja, jakie są ryzyka i czas gojenia. Zdecydowałem sie na operację przed świętami w grudniu, żeby mieć mniejszą przerwę w pracy. Operacja przeprowadzona perfekcyjnie w pełnej narkozie. Na drugi dzień byłem już w domu. Po tygpodniu już prawie mnie nie bolało ( najgorszy był 2 i 3 dzień). Wyglądało to zupełnie inaczej niż u żony, która pamięta swoją operację do dziś. Ja o swojej już prawie zapomniałem, akontrola w 2 miesiące po zabiegu wykazała, że wszystko jest w porządku. Naprawdę polecam ten szpital, a zwłaszcza tego lekarza

Po prostu lekarz z powołania. Operował mi kanalik łzowy. Wcześniej kilka razy płukali mi go okuliści, ale problem nawracał. Doktor zrobił operację z endoskopem przez nos. Wcześniej wszystko dokładnie wyjaśnił, przed operacją jeszcze mnie odwiedził i przypomniał co będzie operowane. Wszystko się udało. A pomimo, że się bałam nic nie bolało po zabiegu, nos bez opatrunku, a co najważniejsze dobrze się czuję.

Polecam dr Grzegorzka. Kilka razy miałam wycienane polipy z nosa, ale za każdym razem wracały po kilku miesiącach. Obecnie jestem 2,5 roku po operacji. Dobrze się czuję, oddycham przez nos. Kontrolne badania nie wskazują na nawrót choroby. Jestem bardzo szczęśliwa, ze mogę normalnie żyć.