dr Tomasz Grzyb

Psychiatra

Na wizytę umówiłam się poprzez kontakt telefoniczny . Pan doktor ustalił termin wizytę oraz godzinę . W dniu wizyty miałam potwierdzić do ustalonej godziny wizytę . Po dzwonieniu kilkakrotnym , niestety telefon od Pana doktora nie odpowiadał , moje połączenie było odrzucane , wiec nikłe szanse ze moja wizyta będzie potwierdzona . Przyjechałam do palcówki na umówiona godzinę . Gdy nadeszła moja kolej , weszłam do środka . Tłumacze , ze miałam umówiona wizytę , dziś nie umiałam się dodzwonić wiec jak miałam potwierdzić wizytę . Pan doktor na to ...

Gdy nadeszła moja kolej , weszłam do środka . Tłumacze , ze miałam umówiona wizytę , dziś nie umiałam się dodzwonić wiec jak miałam potwierdzić wizytę . Pan doktor na to iż na Pani miejsce już jest ktoś inny . Jak bym Panią przyjął to bym musiał siedzieć do 23 .
Podejście w tej sytuacji naprawdę daje wiele do życzenia . Jeśli Pan ustala pewne rzeczy droga telefoniczna , to proszę być kompetentnym na tym poziomie . Proszę zainwestować w jakiś program gdzie będzie można potwierdzić wizytę u Pana doktora . A nie wymijać się jakimiś wymijajacymi odpowiedziami typu „ proszę dzwonić do skutku „, „ dzwonić kilka minut po 12 „ . Szanujmy nie tylko swój czas .
P. Doktor został mi polecony . Niestety nie mogę więcej nic powiedzieć jeśli chodzi o kwestie leczenia podejście do pacjenta . Napewno ja nie polecę osoby P. Doktora po takiej zaistniałej sytuacji .

Wybraliśmy tego lekarza korzystając z opinii zamieszczonych na tej właśnie stronie i to był strzał w 10!Dr Grzyb jest człowiekiem niezwykle łagodnego usposobienia,wyrozumiałym,życzliwym i empatycznym a przy tym rzeczowym i kompetentym.Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba,a tego przecież oczekujemy od lekarza,także nie można mieć pretensji o poślizgi w czasie.Potwierdzam to co już ktoś napisał wcześniej,jest to lekarz z misją służenia chorym.Mojemu mężowi pomógł a ja czekam na efekty leczenia.Polecam każdemu kto się po prostu boi iść psychiatry lub też zraził się do innych lekarzy.

Dr Grzyb to czwarty specjalista u którego się leczę, jak dotąd najlepszy. Trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leki (plus ogromna wiedza i doświadczenie Pana doktora) pozwalają mi na komfort psychiczny! Bardzo polecam-szczególnie tym, którzy pierwszy raz odwiedzają psychiatrę (odwagi i powodzenia!)

Najlepszy z najlepszych. Cierpliwy, fachowy, uprzejmy. Ktoś napisał że chyba najlepszy na śląsku. Powiem tak nie chyba ale na pewno najlepszy. Lekarz przyjaciel z misją służenia chorym, z pasją i szczerością.

Nazywam się Marek Meler żaden wstyd się przedstawić. Żona Celina z córką Sonią zgłosiły się do dr. Grzyba iż rozbijam rodzinę i że nadużywam alkoholu ( 4 piwa w weekend ). Powiedziała co było jej na rękę. Dr. przypisał leki uspokajające żonie i córce. Podczas drugiej wizyty poszliśmy we troje. Myślałem że coś innego a tu po rozmowie na dzień dobry leki uspokajające. Przeprosiłem grzecznie i powiedziałem że nie dam się zrobić lekomanem. Dr. Grzyb stwierdził iż się przed nim zamknąłem. Nie podważam jego kompetencji bo jest dobrym lekarzem z tego co się mówi między ludźmi jest też bardzo uprzejmy i inteligentny ale........czy podstawą każdej np. terapii czy porady lub pomocy są od razu leki uspokajające ???

Bardzo dobry lekarza. Cierpliwy, uprzejmy, świetny fachowiec. Mam pełne zaufanie i z czystym sumieniem moge polecic.

To prawdziwy anioł. Ufam mu całkowicie. Potrząc i słuchając go podczas wizyty na nowo zaczynam wierzyć że są na świecie jeszcze dobrzy ludzie.

Bardzo dobry lekarz. Super. Jest tylko jeden problem. Czasem wizyty są umawiane na godzinę 20. A ponieważ pacjentowi poświęca czas, to dostaje się do niego o 22. Doktorze, jakieś seminarium z organizacji praktyki! Nie mówiąc o tym że drzwi są za słabe i wszystko słychać w poczekalni !! Ale jako psychiatra - jest chyba najlepszy na Śląsku. Polecam bardzo.

Bardzo lubię i szanuję Dr. Grzyba ponieważ jest chyba jedyną osobą, która naprawdę umie i chce mi pomóc. Trafiłam do Pana doktora kilka miesięcy temu na oddział i było to chyba moje szczęście w nieszczęściu. Jestem zadowolona, że mogę się leczyć u tak świetnego specjalisty.

Bardzo sympatyczny i cierpliwy lekarz.Prawdopodobnie bezbłędna diagnoza, ponieważ zastosowana terapia farmakologiczna zadziałała błyskawicznie, nie zaburzając jednocześnie możliwości prawidłowego wywiązywania się z codziennych obowiązków.Z optymizmem czekam na długofalowe efekty terapii mojej ukochanej Siostrzyczki,która z wiarą i nadzieją spogląda teraz w przyszłość ;)