lekarz Tomasz Guszcz

Profesjonalny,doświadczony lekarz godny zaufania.Sympatyczny,pomocny i odpowiedzialny.Oby więcej takich wspaniałych ludzi pracowało w służbie zdrowia.Polecam.

Pełny profesjonalizm ogromna wiedza super diagnostyka i zabiegowiec- dziękuję Panie Doktorze, Panu zawdzięczam zdrowie a być może życie - z wyrazami szacunku wdzięczny pacjent

Wspaniały, godny polecenia, absolutnie profesjonalny lekarz. Teraz przyjmuje również w Centrum Medycznym POGODNA. Tam bez kolejek. Polecam serdecznie.

Jestem niesamowicie wdzięczny Panu Doktorowi. Jego dociekliwość, wiedza, poświęcenie i upór w szukaniu rozwiązań uratowały moją nerkę. Pan Doktor jest młodym człowiekiem mam przekonanie, a wręcz pewność, że jeszcze nie jeden pacjent (tak jak ja) będzie dziękował Bogu, że Doktor Guszcz, jako lekarz, stanął na jego drodze. DZIĘKUJĘ Panie DOKTORZE

DZIĘKUJĘ Panie DOKTORZE

Polecam chorym tego lekarza bo jest: kompetentny,sympatyczny,oddany pacjentom-lekarz z prawdziwego powołania.

Polecam chorym tego lekarza bo jest:
kompetentny,sympatyczny,oddany pacjentom-lekarz z prawdziwego powołania.

Wciąż poszukujesz " Białystok"?

Centrum Medyczne Aqua Medica
ulica Waszyngtona 30/1U
15-305 Białystok

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok