dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.

do kogo bedziemu chodzic moi drodzy gdzie znalesc tak dobrego czlowieka i lekarza serce peka

Był to cudowny i wspaniały człowiek a dopiero potem profesjonalista w swojej dziedzinie lekarskiej. on sprawił że moje dziecko przestało chorować i go uwielbiało. Szkoda że tak dobry człowiek musiał tak szybko odejść

wspaniały lekarz,super podejście do dzieci pomimo że sam walczy z chorobą nie traci poczucia humoru za co dzieci go tak lubią,mój syn dzięki doktorowi zaczął normalnie żyć jak inne dzieci

Ja u niego byłam 2 razy państwowo i jestem niezadowolona. Zrobił synkowi testy tylko czy jest alergikiem czy nie. Wyszło że jest i nic z tym nie zrobił. Mój syn bardzo mi chorował, dopiero w szpitalu w Łagiewnikach (pół roku później) zrobiono mu konkretne testy na alergię z krwi i wyszło uczulenie na roztocze. Dali mi takie leki, że mam święty spokój.

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Łódź"?

Jagoszewskiego 67 m. 1
91-357 Łódź