dr n. med. Tomasz Hilgerdr n. med. Tomasz Hilger - zdjęcie profilowe

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony:
www.uropedia.pl

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony:
www.uropedia.pl

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:) Dziękujemy!!

Dziękujemy!!

Tomasz Hilger = lekarz z pasją. Podejmuje medyczne wyzwania z powodzeniem,człowiek któremu można zaufać i powierzyć zdrowie własnego dziecka. Cierpliwy,odpowiada na wszystkie pytania rodzica,lekarz godny polecenia. Pacjenta traktuje z szacunkiem,ciepły i życzliwy człowiek a przede wszystkim świetny fachowiec.

Urodzony lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wrzystko wytłumaczyć. NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Polecono mi doktora nauk medycznych Tomasza Hilgera w lipcu 2012 roku.Zaniepokojona wyraźną zmianą kształtu czaszki,guzem na czole wielkości dużej śliwy na głowie mojej córki , postanowiłam skonsultować to z poleconym wcześniej chirurgiem. Konsultacja trwała 5 min z zegarkiem w reku, koszt wizyty 100 złotych. diagnoza bez wskazań do dalszych badań: nic groźnego,nie ma sensu prześwietlać,gdyż wszelkiego rodzaju prześwietlenia narobią więcej szkód niż to warte!Po wielu badaniach u innych specjalistów (w University Hospital w Southampton) między innymi: prześwietlenie głowy, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny,prześwietlenia płuc,badanie szpiku kostnego a także MIBG scan diagnoza okazała się zupełnie inna...neuroblastoma zwana nerwiakiem płodowym- najczęstszy nowotwór rozpoznawany u niemowląt!WALCZYMY O JEJ ŻYCIE a PAN DOKTOR CO ROBI?!

MOJ SYNEK JEST POD OPIEKA PANA DR JUZ 4 LATA NA PRAWDE POMOGL JEST UPRZEJMY MA PODEJSCIE DO DZIECI WARTO GO POLECIC ZNAJOMYM

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Grudziądz"?

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9