lekarz Tomasz Hołoszkiewicz

Androlog

Gbur,ham nie polecam!!!!!!!! Pomylil zawod powinien pracowac ze świniami....... chociaz swin tez zal........

Nieczęsto człowiek czuje się u lekarza tak swobodnie, miałem wrażenie że znamy się od lat. Solidny i konkretny, kompetentny na pewno. Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam tego lekarza i człowieka w jednym, co niestety rzadko się zdarza. polecam

MAM PYTANIE - CZY TO ANDROLOG CZY GINEKOLOG ??? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ. POTRZEBUJĘ ZNALEŹĆ DOBREGO ANDROLOGA A OPINIE NT. PANÓW ADROLOGÓW SĄ PO PROSTU STWIERDZAJĄCE ICH NIEKOMPETENCJĘ

MAM PYTANIE -
CZY TO ANDROLOG CZY GINEKOLOG ???
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

Prowadził mi całą ciąże,może jest odrobinkę szorstki w obyciu,ale mnie to nie przeszkadza,żałuję,że już nie przyjmuje w bytomiu bo do zabrza mam trochę za daleko.Hołek jest świetnym specjalistą,jest rzeczowy i nie owija w bawełne jeśli jakieś badanie nie jest konieczne to nie boi się go odradzać,w trakcie leczenia zawsze wszystko tłumaczy i odpowiadav na pytania.Każda wizyta w jego gabinecie była dla mnie fajną rozrywką,bo ma niesamowite poczucie humoru. Aleksandra

Aleksandra

Rewelacyjny lekarz, z poczuciem humoru, szczegolnie polecam ciezarnym kobietom, dobrze prowadzi ciaze :) Warto sie wybrac naprawde:) Dzieki niemu mam dzis piekna i zdrowa corke:)))