dr n. med. Tomasz Homa

Niestety.... Pan Doktor zmarł 1 lutego 2014r. :( Pokój Twojej duszy .... Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Niestety.... Pan Doktor zmarł 1 lutego 2014r. :(
Pokój Twojej duszy ....
Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Świetny lekarz! Sympatyczny, miły i delikatne podejście. Przede wszystkim bardzo dokładny, wszystko cierpliwie wyjaśni.

Poznalam Pana Doktora w 2003 roku ( w wieku 27 lat) i regularnie przyjezdzam z zagranicy do Niego na wizyty od tamtego czasu. Zapobiegl rakowi jajnika fachowa diagnoza i szybkim dzialaniem (w ciagu dwoch tygodni znalazlam sie w szpitalu na operacji). Do tej pory nie mam ZADNYCH problemow, ale co pol roku przyjezdzam na kontrole i usg. Polecilam Go mojej kolezance, ktora takze wyprowadzil ze wszystkim dolegliwosci i ktora tak jak ja juz od kilku lat jest jego pacjentka. Dopoki Pan Doktor praktykuje, dopoty bede jego pacjentka. Wiem, ze Panie z calej Polski przyjezdzaja do Niego do gabinetu wiec czasami jest trudno dostac termin, ale warto! Z reguly najlepiej dzwonic na 4-6 tygodni przed planowana wizyta. Pozdrawiam wszystkie Panie i zycze zdrowia!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne