lekarz Tomasz Ignaczewski

Anestezjolog

Idealna pomoc przy alergiach. Wiele alternatywnych terapii u niego naprawdę działa. Warto wypróbować. Bardzo szczegółowy wywiad prowadzi z pacjentem, co jest moim zdaniem ogromnym plusem.

Wizyty domowe to jednak ogromny plus. Po imprezie firmowej zatrułem się mocno, nie dałem rady się ruszyć. Lekarz przeprowadził odtrucie metodą, która nie wywołała skutków ubocznych.

Pomagał mi przy opiece nad chorym śmiertelnie bratem. Naprawdę dobra ręka do pacjenta i ogromne wsparcie merytoryczne, także psychologiczne. Polecam i pozdrawiam.

Leczeniem homeopatycznym wspieram się przy alergiach występujących u mnie w sezonie wiosennym. Przyznam, że zaproponowane metody działają.

Polecam lekarza, bo zna się na leczeniu całkowicie naturalnym. Ludzie by do niego nie chodzili, gdyby nie był skuteczny.

Nie pomagały mi zwykłe leki. Tak się podobno często zdarza. Pan Tomasz stworzył mi jednak terapię alternatywną, która okazała się skuteczna.

Tradycyjna medycyna stwierdziła u mojego dziecka alergię i już. A pan Tomasz podszedł do problemu homeopatycznie i co najważniejsze rozwiązał go.

Doświadczenie rzuca się w oczy. Potrafi połączyć homeopatyczne kuracje z klasycznymi, aby nie wywoływać niepotrzebnych kosztów i zwiększyć wydajność długoterminową odtruwania organizmu.

To nie jest standardowy homeopata. Jeżeli metody standardowe zawodzą, wtedy potrafi zaproponować mnóstwo innych terapii i bada ich skuteczność kompleksowo. Według mnie skuteczny fachowiec.