lekarz Tomasz Iskra

Neurolog

Szanowny Panie Doktorze, Uprzejmie proszę o zmienienie numeru telefonu kontaktowego widniejącego na Pana stronach. Nr 503198461 od wielu lat należy do mnie. Zapewne jest Pan znakomitym lekarzem o czym świadczą liczne telefony. Niestety nie znając harmonogramu Pana gabinetu nie mogę umawiać wizyt pacjentów. Licząc na zrozumienie pozdrawiam. Tomasz Sorysz

Szanowny Panie Doktorze,

Pan Doktor jest moim wykładowca i są to jedyne wykłady na które chodzę z przyjemnością, aż miło obserwować kogoś tak zafascynowanego medycyną i z takim świetnym poczuciem humoru. Niezwykle kompetentny, zaangażowany w to co robi, pełen szacunku i pozytywnego nastawienia. Jeśli jest takim samym swietnym wykładowcą jak i lekarzem, zasługuje on na uznanie. PS. a czasu poświęca aż nadto, bo często przedłuża wykłady :)

Byłam u lekarza kilka dni temu. Nie lekceważy żadnych objawów, traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Wszystko wyjaśni, o wszystko dopyta, podchodzi do pacjenta bardzo poważnie. Nie wahał się odrazu skierować mnie na potrzebne badania i wyjaśnić całą procedurę dalszego leczenia.

Świetny lekarz. Leczę u niego migreny. Jest szczegóły - zawsze pyta, bada. Nie przepisuje leków tak po prostu, bo przecież wydanej były te same ci jest niestety dość częste. Szczegółowo odpada na pytania i nie lekceważy niczego. Polecam!

Dr Iskra jest niezwykłym człowiekiem.Leczył u mnie migrenę ,polecam nigdy potem nie spotkałam tak dobrego lekarza!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kraków"?

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

dr
Barbara Senkowska