dr n. med. Tomasz Jarmoliński

Nefrolog dziecięcy

Od 4 lat moja córka jest pod kontrolą Pana doktora, który jest bardzo dokładny, delikatny i miły. Jest po prostu lekarzem z powołania, a nie z obowiązku. Polecam

Lekarz naprawdę godny polecenia, fachowo podchodzi do pacjenta ale robi to z wielkim szacunkiem. Po jednej wizycie i kilku badaniach rozpoznał chorobę, poświęcając nam dużo czasu na rozmowę.

Byłam u doktora ,pierwszy raz i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,żaden dotychczasowy lekarz nie przeprowadził tak dokładnego wywiadu i badania jak doktor Jarmoliński ,nie zostawia pacjentów samych sobie ,polecam

Pan DOKTOR godny polecenia, ANIOŁ nie człowiek :) jest tak wspaniałym specjalistą że brak słów do opisania :) dla zainteresowanych rodziców i szukających naprawdę dobrego specjalisty polecam Dr Tomasza Jarmolińskiego. Przyjmuje prywatnie w Gorzowie, na NFZ w Międzyrzeczu. SZCZECIN KŁANIA SIĘ PANU DOKTOROWI :)

Córka nie odchorowała wizyty placzem, a ja wszystkow eiedzialam po wyjściu z gabinetu. Polecam!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Nefrolog dziecięcy Międzyrzecz"?

Tomasz Zimoń

Szpital Dziecięcy