lekarz Tomasz Jaroszewski

Psychiatra

Bardzo polecam! trafiłam do Pana Doktora będąc w skrajnej depresji, diagnoza i leki trafione bezbłędnie.

Mój pierwszy w życiu psychiatra który do mnie "przemówił" chociaż mówił niewiele. Jest niezwykle ciepłym i mądrym człowiekiem. Dał mi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że w każdej chwili mogę liczyć na jego wsparcie. Nie patrzy na zegarek (dlatego czasem trzeba trochę poczekać), poświęca naprawdę dużo czasu na wizytę co daje prawdziwy komfort - możliwość obgadania i wyczerpania "tematu. Naprawdę polecam, tak ja i mnie poleciła go znajoma.

Z poczatku bylem zaskoczony forma pomocy. Dr Tomasz spokojnie wysluchal wszystkiego i zapisal leki. Z czasem zrozumialem, ze coz mogl zrobic wobec czlowieka zmiazdzonego ciezka depresja. W kolejnych wizytach odkrywalem nie tylko jego profesjonalizm, ale bardzo wyczulone i wrazliwe podejscie. Po kilu wizytach ciagnalem tam z radoscia widzac zawsze czlowieka, ktory staje obok, dodaje wiary i dzieli sie przyjacielsko i szczerze swoim doswiadczeniem. Wspieral wtedy, gdy inni nie rozumieli... Lecze sie u kogos innego ze wzgledu na zmiane miejsce zamieszkania. Polecam serdecznie! Wdzieczny misjonarz

Wdzieczny misjonarz

Doktor debeściak. Zdecydowanie godny polecenia. Wiele mi pomógł. Dobry specjalista, zainteresowany człowiekiem

Bardzo cierpliwy i wyważony. Interesuje się pacjentem po zakończeniu leczenia i w każdej chwili można do niego napisać albo zadzwonić. Niejednokrotnie z tego korzystałem gdy miałem jakiekolwiek wątpliwości dotyczące choroby.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis