lekarz Tomasz Kamiński

2,9

Lekarz podchodzi super do pacjenta. W moim przypadku przezkrętarzowe złamanie uda. Jestem już po drugiej operacji robionej przez Doktora. Po zabiegu wszystko mi wytłumaczył( co i jak zrobił). Polecam.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Krótki czas oczekiwania na zabieg fachowe podejście do tematu i dobrze wykonany zabieg. Trzy miesiące i ręką zupełnie sprawna. Serdecznie polecam

Lekarz Tomasz Kaminski kompetentnie diagnozuje dolegliwość, posiłkując się stosownymi badaniami. Zrozumiale tłumaczy. Interesuje się pacjentem po zabiegu, jest pełen empatii. Zdecydowanie polecam!

Zrozumiale tłumaczy. Interesuje się pacjentem po zabiegu, jest pełen empatii.
Zdecydowanie polecam!

Naprawił błąd wcześniejszego lekarza który nie zauważył złamania, wszystko wyjaśnił. bez problemu pokierował dalszy przebieg leczenia .

Lekarz godny polecenia, szybka i fachowa diagnoza. Pan doktor sprawnie przeprowadził zabieg . Jestem bardzo zadowolona z leczenia.

Pan nie ma podstawowej wiedzy medycznej. Cechuje go wybitnie lekceważący stosunek do pacjenta. Wizyta u niego to strata czasu.

Lekarz bardzo bagatelistycznie podszedł do moich problemów. Odnośnie wady postawy stwierdził, że po prostu tak mam i fizjoterapia nic mi nie da. Problemy ze stawami praktycznie wyśmiał, twierdząc, że „każdy tak ma”. Ledwo doprosiłam się o jakiekolwiek skierowanie czy leki. Zero jakiejkolwiek próby zrozumienia pacjenta i podejście takie, jakby pacjent wymyślał sobie problemy. Nie polecam, strata czasu.

W dniu 22.06.2022 lekarz po zerknięciu na wyniki badań (T.K kręgosłupa) niemalże 90-cio letniej mojej Teściowej, odmówił mi przyjęcia Jej zarówno w tym dniu jak i w dniach kolejnych. Wyjaśnił mi, że Teściowa nie ma złamań ani nowotworów to On ani nikt inny nie jest w stanie pomóc w dolegliwościach bólowych. Na moje pytanie co pacjentka ma robić odpowiedział, że niech szuka innego ortopedy. Nie polecam nikomu takiego lekarza. Należy Go omijać dużym łukiem. Ciekaw jestem co na to powiedzą Jego przełożeni.

Dr Tomasz Kamiński to wspaniały specjalista. Jako jedyny ze znanych mi ortopedów lubelskich tak mocno zaangażował się w ratowanie sprawności mojej ręki, która po wypadku była w bardzo złym stanie. Już na pierwszej wizycie mi wszystko szczegółowo wyjaśnił. Nie był milczący jak pozostali lekarze u których wcześniej byłem na konsultacji. Natychmiast zlecił rehabilitację na CITO bo każdy dzień miał znaczenie (dopilnował abym rozpoczął zabiegi od razu). Pozostali lekarze rozkładali ręce. Czuję się zaopiekowany, wysłuchany i w dobrych, doświadczonych rękach. Oprócz posiadanej wiedzy i zaangażowania dr Kamiński charakteryzuje się dużą empatią i serdecznością. Każdemu choremu polecam tego lekarza.

Lekarz godny polecenia. Przed zabiegiem operacyjnym rzeczowo i wyczerpująco wyjaśnił przebieg zabiegu. Bardzo uprzejmy, troskliwy ortopeda.