Tomasz Kazik

Urolog

Lekarz godny polecenia, USG na miejscu, otrzymałem szczegółową informację na temat mojego zdrowia i informacje co mam robić dalej. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Witam naprawde polecam pana doktora ponieważ jest godny zaufania i indywidualnie podchodzi do pacjenta co daje poczucie bezpieczeństwa.Ja bardzo długo choruje na nerki i miałam kontakt z wieloma urologami ale Pan doktor jest nieoceniony

Wspaniały, miły człowiek! Doskonały znawca swego rzemiosła, rzetelność i profesjonalizm, wyrozumiałość dla pacjenta. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze! Pozdrawiam i polecam wszystkim cierpiącym. Pacjent Jerzy.

Pacjent Jerzy.

3.01 2013r (środa) zatrzymanie moczu i cewnikowanie na oddziale ratunkowym szpitala wojewódzkiego w Elblągu ok godz 22.00.wypisany ze skierowaniem do poradni urologicznej w/w szpitala. 4.01.'13r w poradni dostałem informację jakie badania muszę wykonać aby się zarejestrować. Badania wykonałem (usg jamy brzusznej płatnie aby było szybciej). Dzisiaj (poniedziałek) poszedłem się zarejestrować lecz lekarz odesłał mnie do mojego rejonu (odległość to ponad 300 km)pomimo że skończył mi się antybiotyk (rano zażyłem ostatni) a zapalenie nadal nie zaleczone. Uważam że potraktował mnie wyjątkowo bezdusznie. P.S. W Elblągu nie jestem przejazdem tylko mam zamiar ...

P.S.
W Elblągu nie jestem przejazdem tylko mam zamiar się tutaj osiedlić na stałe a przyjechałem tutaj przed samymi świętami B. N. Lekarz o tym wie. Prywatnie nie dam mu zarobić ani złotówki jeśli taką praktykę prowadzi.

Polecam wszystkim Pana Doktora. To specjalista który zna się na tym co robi. Wykonywał mi zabieg i jestem bardzo zadowolony. Uprzejmy, konkretny i co najważniejsze to jest fachowiec. Szczerze polecam !!!!!!

Szczerze polecam !!!!!!

Wciąż poszukujesz "Urolog Elbląg"?

Irena Dobrzeniecka

Chirurg dziecięcy
Indywidualna Specjalisyczna Praktyka Lekarska
Zw. Jaszczurczego 9/2

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)

Jerzy Tarnawski

Chirurg ogólny
ul. Romualda Traugutta 31a
82-300 Elbląg
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki Partnerskiej Lekarzy Wojciech Dobrzyński i Grzegorz Brzuszek
ul. Warszawska
82-100 Nowy Dwór Gdański