lekarz Tomasz Kiołbasa

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Lekarz naprawdę z powołania. Rzadko spotyka się lekarzy tak zaangażowanych w leczenie pacjenta. Pierwszy raz się zetknęłam z tym, że lekarz dzwoni do pacjenta upewnić się, czy wszystko jest ok i czy pacjent pamięta o ćwiczeniach (które w tym wypadku były bardzo istotne dla pozytywnych efektów leczenia). Pan doktor wszystko wyjaśnia, czasem nawet pokazując na modelu. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. W moim przypadku leczenie zakończyło się pomyślnie. Gorąco polecam!

W moim przypadku leczenie zakończyło się pomyślnie. Gorąco polecam!

Polecam, lekarz naprawdę z powołania, bardzo przejmuje się stanem pacjenta i rezultatami leczenia, pierwszy raz się zetknęłam z sytuacją, że lekarz dzwoni do pacjenta zapytać czy wszystko w porządku, jak idą zlecone ćwiczenia itp. Duże doświadczenie. Poza tym w poradni Doktora pracują też dwie świetne i bardzo miłe fizjoterapeutki, nie trzeba szukać daleko jeśli potrzebna jest tego typu pomoc.

Jeżeli wizyta ma polegać głównie na spisywaniu przez panią rejestratorkę i tłumaczeniu jej bo ciągle się przy tym mówiła że tata nie taka że zabieg nie ta nazwa przeliterować a w momencie kiedy zadawałam pytania miałam być cicho na samym końcu zostałam wyrzucona Aha i jeszcze za to musiałem zapłacić to tak wtedy jeżeli ktoś ma ochotę na tego typu wizytę warto pójść Przepraszam za cynizm ale jedyne w swoim rodzaju doświadczenia nikomu nie polecam nie kwestionuje kompetencji chociaż w moim przypadku nie miałam okazji ich doświadczyć ale ogólne wrażenie plus totalny chaos nie doprowadziły wręcz do płaczu bo nie dowiedziałam się nic a wręcz zdenerwowałam przez nie jasność sytuacji i podkreśla jeszcze raz wyrzucenie mnie z gabinetu bo kończy się czas

Kompleksowa ugruntowana wiedza z wielu dziedzin. Delikatny podczas zabiegów. Wyrozumiały- słucha pacienta co ma do powiedzenia. Trafne diagnozy i ordynacja leczenia >> Polecam <<

najleprzy lekarz na swiecie jedyny sposród 6 których odwiedziłam zdiagnozował co mi jest przez cztery miesiace non stop byłam na lekach które nie pomagały co tydzien punkcija kolana dopiero doktor kiołbasa mi pomógł polecam go z całego serca

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalista,lekarz z powołania, pomaga swoją wiedza jak i podejściem do ciepiącego pacjenta.Polecam leczenie u pana doktora.

Lekarz z powołania. Każdemu życzę żeby na takiego trafił. Nie są ważne tytuły naukowe a jedynie wiedza,doświadczenie i chęć niesienia pomocy pacjentowi.Tytuł naukowy to jedynie b.wąska specjalizacja, z reguły w zagadnieniach teoretycznych, o czym pacjenci zapominają.Super!

Dzięki niemu przyjęto mnie do szpitala do Piekar Śląskich (dosłownie mi to wychodził) i namawiał żeby dali mi szanse i chociaż spróbowali mi zoperować nogę, co skończyło się na rekonstrukcji stopy, której nikt wcześniej nie chciał się podjąć. On jedyny zainteresował się moim przypadkiem i zaangażował BEZINTERESOWNIE w moją sprawę. Od tego czasu minęło 12 lat, a nadal pamiętam człowieka (LEKARZA PRZEZ DUŻE "L") dzięki któremu chodzę i żyje normalnie. JEŚLI PAN TO CZYTA -DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA.

Polecam tego lekarza, przez 3 lata walczyłem z wrastającymi paznokciami stóp i nikt nie mógł mi pomóc. Dzięki Dr. Kiołbasie pozbyłem się problemu.

Polecam jest ok poświęca czas pocjętowi i wzbudza zaufanie poleciła mi go znajoma jestem zachwycona.