lekarz Tomasz Kliche

Internista

polecam każdemu tak dobrego i miłego lekarza pamietam go jeszcze z czasów w mojej miejscowości niestety teraz się wyprowadził :(

Zamówiłam prywatną wizytę domową i Pan doktor pomimo, że jechał na dyżur na kardiologii to znalazł dla mnie czas. Zapłata za wizytę to nie wyrzucone pieniądze, bo jestem zdrowa i wróciłam do pracy. Jak mnie coś znowu dopadnie to ponownie skorzystam z usług Pana Doktora. Melania C.

Melania C.

Bardzo sympatyczny człowiek, widać że to doktor z powołania i wyróżnia się spośród innych. Nie wiem tylko czy przyjmuje prywatnie bo chętnie bym do niego chodziła i ze swoimi dziećmi też.

Przemiły bardzo doswiadczony lekarz Wojskowy z dużym doswiadczeniem kompetentny ciągle pogłebiający swoją wiedze bardzo polecamy Były ordynator szpitala Wojskowego

Wciąż poszukujesz "Internista Polanica-Zdrój"?

ESCULAP
KUDOWA ZDRÓJ
57-350 Kudowa-Zdrój

Szczawno-Zdrój

Kłodzka 1 / 5
Polanica-Zdrój

ulica Walecznych 7/1
57-300 Kłodzko
Przychodnia Lekarzy Specjalistów "ProDiagno"
ulica Harcerzy 1
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 3A
Przychodnia Lekarska "ESKULAP"
Wojska Polskiego 18b
57-300 Kłodzko
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
Jana Pawła II 2
57-320 Polanica-Zdrój