NIESAMOWITY LEKARZ i równie NIESAMOWITY CZŁOWIEK! Niezwykle kompetentny, skuteczny i zaangażowany. Wielkie pokłady empatii, umiejętność słuchania ale także proaktywność w podejściu do pacjenta, rzeczowe i wyczerpujące wyjaśnienia procesu leczenia. Polecamy całym sercem i dziękujemy!

NIESAMOWITY LEKARZ i równie NIESAMOWITY CZŁOWIEK!
Niezwykle kompetentny, skuteczny i zaangażowany.
Polecamy całym sercem i dziękujemy!

Bardzo świetny lekarz przebadał nam dziecko i rozwiał wszelkie wątpliwości na tyle,że odwołałam rehabilitantów bo okazało się ,że dziecko nie ma żadnego napięcia mięśniowego i bardzo się cieszę. Gdybym miała wybrać ponownie to znów był by to właśnie dr Kmieć. Polecam👍😊

Lekarz faktycznie szybko "opiekuje się pacjentami", ale wiedzę ma przeogromną. Leczyłem się u Niego do momentu aż mi ustawił leki, później olałem. Po 8 latach musiałem wrócić. I co?? Pamiętał mnie!! był zaszkoczony ze znowu mnie widzi. Ale wystarczyły znowu 3 wizyty, ustawiliśmy na nowo leki i teraz znowu czuje że żyję.

Lekarz faktycznie szybko "opiekuje się pacjentami", ale wiedzę ma przeogromną.
Leczyłem się u Niego do momentu aż mi ustawił leki, później olałem.

jak byłam u niego, posłuchał mnie troche , przerwał mi w pewnym momencie, powiedział, że nic nie wie na ten temat ale żebym nadal brała te leki które biore, nawet nie zalecił zadnych badań, on sam nawet mnie nie przepadał tylko zrobił wilkie oczy mówiąc, że nie wie co mi jest. Poświęca zdecydowanie za mało czasu, nawet nie da dokładnie wytłumaczyć co się z Tobą dzieje, szkoda na takiego lekarza tyle kasy...

Lekarz w/g mnie z powołania.Rzeczowy , kompetentny ...Widać , że kocha to co robi .