lekarz Tomasz Kolesiński

Bardzo miły, młody i jednocześnie profesjonalny lekarz. Korzystałam z opieki pana doktora w ramach poradni ortopedycznej w szpitalu. Pan doktor omówił zdjęcia rtg, wszytko pokazał i wyjaśnił. Był bardzo cierpliwy i uprzejmy mimo nawału pacjentów. Dawno nie spotkałam takiej kombinacji uprzejmości i fachowości u lekarza. Bardzo dziękuje panu doktorowi za pomoc i opiekę medyczna.

Kompetentny i godny polecenia młody lekarz Bardzo dobrze objaśnia choroby i ich przyczyny Podejście do pacjenta profesjonalne Mam nadzieję że pozostanie nadal miłym i kompetentnym włocławskim lekarzem .Polecam i Pozdrawiam Pana doktora .Pacjętka

Lekarz godny polecenia i bardzo wiarygodny. Na podstawie niepełnych zdjęć postawił prawidłową diagnozę potwierdzoną dalszymi zdjęciami rentgen. Dodatkowo bardzo dobrze objaśnił złamanie dokładnie je opisując wraz ze zdjęciami z innych przykładów. Bardzo dobre podejście merytoryczne i profilaktyczne. Mimo młodego wieku lekarz Kolesiński uratował mnie przed kalectwem na całe życie.

Wciąż poszukujesz " Włocławek"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10