lekarz Tomasz Konarzewski

2,2
2,4
2,4

Nie polecam nikomu, nie bada rzetelnie, nie ma czasu na wywiad z pacjentem, właściwie to nawet nie leczy. Jak stan jest ostry podczas wizyty to coś zapisze, ale nie udzieli żadnej porady na czas dalszy nie chce zapisać nic w razie potrzeby. Przepraszam - udzielił porady: gabinet prywatny lub ostry dyżur. Przestrzegam przed tym lekarzem.

Po przedstawieniu przeze mnie objawów doktor wystawił elektroniczną receptę (słyszałam w torebce wibrację od smsa z e-receptą) i dopiero obejrzał oko z bliska i przyrządami optycznymi. Krople podziałały. Nie mnie oceniać czy lata praktyki pozwalają tak szybko postawić diagnozę patrząc z daleka na rozmówcę i słuchając objawów ... Podczas innych kilku wizyt prywatnych i nfz notoryczne odbieranie telefonu przez doktora. Spóźnienia na prywatne wizyty też bardzo częste gdy byłam jedną z pierwszych pacjentek danego dnia. Rozumiem że korki albo przedłużenie pracy w szpitalu czy innej przychodni ale coś za często ...

Spóźnienia na prywatne wizyty też bardzo częste gdy byłam jedną z pierwszych pacjentek danego dnia. Rozumiem że korki albo przedłużenie pracy w szpitalu czy innej przychodni ale coś za często to miało miejsce.

Już dawno nie miałam do czynienia z tak nieprofesjonalnym lekarzem. Nie dość, że lekarz spóźnił się na wizytę 1,5h, to poświecił na nią 5 minut. Nie tłumacząc oczywiście - co właściwie mi dolega. Nie warto tracić czasu na takich ludzi.

Moja Mama wlasnie zdala mi relacje z wizyty u tego lekarz. Istny "Horror" . Zero czsudla pacienta. Mama poprosila o szczegolowe badanie oka : tyl oka, plamka zolta, pod katem jaskry,

Zastanawiam sie, czy ten Pan Doktor ma wogole wykształcenie medyczne? Po ostatniej wizycie odniosłem wrażenie, ze jego diagnozy są stawiane na chybił trafił. Nie polecam

Lekarz był spóźniony. Dwie córki badał przez maksymalnie 10 minut. Kazał zakraplać atropine. Z dzieckiem 4-letnim nie jest to takie proste. Gdy przyszedłem na umówioną wizytę po atropinie okazało się, że jest na urlopie. Umawiałem się oczywiście nie bezpośrednio z nim ale z poradnią, ale jakoś to wszystko wygląda nieprofesjonalnie.

Dziekuje bardzo za opieke,jest to wspanialy lekarz,polecam ! ! !

Dziekuje bardzo za opieke,jest to wspanialy lekarz,polecam ! ! !

Kompetentny, sympatyczny, uprzejmy, pozytywnie zakręcony człowiek:) Świetny lekarz!!!

Mój syn wybrał się do tego Pana na badanie wzroku pod kątem noszenia soczewek. Wizyta? błysk 90 zł. Diagnozy żadnej, ale za to syn miał przyjść za 2 tygodnie w celu wypróbowania soczewek, które Konarzewski daje gratis (pózniej dowiedziałam się że to darmowa próbka dzięki której okulista ma okazją zarobić sobie za drugą wizytę - 90 zł!!). Soczewki (darmowe próbki) nie dotarły w ciągu 2 tygodni lecz 4 miesiący. Miano poinformować kiedy trzeba przyjść a ja nie doczekawszy się dzwoniłam kilkakrotnie i ....nadal jedna soczewka nie dotarła. W końcu zaproponowano mi wizytą z jedną soczewką, drugą musiałam kupić za 30 zł (+ 90 zł wizyta) która to została uszkodzona już w gabinecie (syn czył kłcie w tym oku okulista nie reagował to kewstia przyzwyczajenia itp )po dwóch dniach soczewka okazała się do wyrzucenia a reklamacji NIE MA w OPTYCE NA POLNEJ ani u Pana Konarzewskiego!
Na kolejną wizytę mieliśmy przyjśc po miesiącu noszenia soczewek, ale......próbna soczewka zepsuta nie ma reklamacji syn nie nosi soczewek a na wizytę trzeba byłoby przyjśc ( 80 zł panu dać za friko kupić kolejną soczewkę gratisową za 30 zł!!!)ponieważ TEN PAN NIE PODAŁ NAM RECEPTY ANI INFORMACJI JAKA TO MA BYĆ SOCZEWKA.
Syn udał się do optyki na Złotej w Warszawie za 70 zł mam wszystkie wizyty w tym kontrolne + soczewki za darmo.
Panu Konarzewskiemu podziękowaliśmy definitywnie (stracone ponad 200 zł) Nie pozwolę sobie na podejście do pacjenta jak do KROWY DOJNEJ!!!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, chyba że ktoś chce wydawać pieniądze tylko po to bo Pan chce zarobić!!!

Nie potrzeba mi sztucznych uśmiechów lekarza skierowanych do kasy!

Byłam z dzieckiem 6 lat , Pierwsza wizyta trwała 2 minuty wypisanie recepty na atropinę koszt 80zł , druga wizyta w gabinecie też 2 minuty i 80zł,nie udziela żadnych informacji o chorobie!!!!!!!!ale zawsze ma czas zareklamować BabyClinic w który jak sam mówi jest udziałowcem. Jest to facet nastawiony tylko i wyłącznie na pieniądze!!!!!!Jest zadufany w sobie. Zdecydowanie nie polecam!!! Szkoda że Optyk na Polnej tylko traci bo ja już okularów dla córki u nich nie zrobiłam.