lekarz Tomasz Kopczyk

2,5
2,5

Polecam. mam ponad 50 lat, byłam u różnych lekarzy w tym u ginekologów. Jestem pacjentką od kilku lat. Wszystko jest w najlepszym porządku, a lekarz prawdopodobnie ma wroga lub wrogów i stąd te niepochlebne wpisy.

Polecam. mam ponad 50 lat, byłam u różnych lekarzy w tym u ginekologów.

Nie polecam - co prawda delikatny, ale tylko z pozoru miły. Nie rozumiem dlaczego ma umowę z NFZ, skoro nie chce robić podstawowych badań pacjentkom i widać, że chodzi mu tylko o kasę. W dodatku nie chciał wpuścić mojego męża na USG! Co to ma znaczyć, czy ojciec dziecka nie ma do tego prawa?

Tak dziewczyny ale to lekarz prywatny i idac do takiego nie oczekujcie skierowan badan darmowych itp... logiczne przeciez nie po to on ma gabinet prywatny zeby robic na swoj koszt badania i wystawiac recepty czy co kolwiek, jak chcecie skierowania, badania przez kase chorych udajcie sie do lekarzy ktorzy pracuja w pacowkach refundowanych przez onz .... Pozdrawiam wszystkie panie

Nie polecam jako ginekolog partacz:) za kase to wszystko wystawi a na kase chorych to juz lipa:)beznadzieja

Jest to lekarz,który wzbudza złudne zaufanie... Z pierwszej wizyty wyszłam zadowolona, bo lekarz miły, delikatny... Byłam pacjętką dr Kopczyka do 4 miesiąca ciąży. Do tego czasu nie zlecił mi żadnych podstawowych badań. Nie można czuć, że jest się po dobrą opieką. Temu Panu po prostu nie chce się nic, jak nie dostaje za to kasy (wizyta prywatna). Nie tłumaczy nieczego, nie informuje o badaniach prenatalnych, ani o badaniach, które nie są refundowane, a dla dobra dziecka warto byłolby je zrobić. Nie mówi o przebiegu ciąży. Wizyta trwa 10 min i człowiek czuje się jak pacjent jeden z wielu, której ciążę jakoś tam trzeba do końca doprowadzić... Aby otrzymać zdjęcie z USG tyrzeba się umówić na wizytę prywatną - czyżby NFZ nie finansował zdjęć? Ciekawe to. Ponadto nie wystawił mi zaświadczenia dla pracodawcy o ciąży, może na wizycie prywatnej wyglądałoby to inaczej? Nie polecam szczególnie kobietom w ciąży. Zmieniłam lekarza w porę i przez resztę ciąży byłam pod dobrą i troskliwą opieką innego lekarza.

Pan Kopczyk z Władysławowa jest beznadziejny w swoim fachu. Powinni jemu odebrać tytuł lekarza za to jak traktuje swoje pacjentki. Jestem we wczesnej ciąży i poprosiłam o skierowanie na rutynowe badania. Nie otrzymałam co chciałam bo pseudolekarz powiedział mi że na tym nie zarobi!!! Że jemu się nie opłaca. Co za cham,prostak,świnia!!! Badania muszę robić prywatnie a przecież jak każdy inny opłacam składki zdrowotne. Rób tak dalej panie Kopczyku to się w końcu doigrasz i żadna kobieta do ciebie nie przyjdzie!!! Dziewczyny odradzam tego idiotę, szanujmy naszą godność!!!

Dobry specjalista. Życzę każdemu, żeby trafił ma tak kompetentnego ginekologa.

Dobry specjalista. Życzę każdemu, żeby trafił ma tak kompetentnego ginekologa.

Byłam pierwszy raz u mężczyzny i trochę się bałam niepotrzebnie .Porozmawia,wytłumaczy.Wizyta kosztowała mnie 80 zł w tym było badanie gine.,badanie dopochwowe i cytologia.polecam

KAWAŁ CHAMA!!! Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim BUCEM, Dziewczyny, jeżeli macie potrzebę skorzystać z porady ginekologa, to kategorycznie odradzam tego PRYMITYWA, lepiej pojechać 10 km do Pucka niż nabijać kieszeń temu PSEUDOLEKARZOWI!

nie polecam,drogi bada w pośpiechu nie wytłumaczył co jest przyczyną mojej choroby-powiedział to co już wiedziałam .Przepisał masę leków które wogóle nie pomogły.Miałam wrażenie,że chce się mnie jak najszybciej pozbyć bo nie umie sobie poradzić z problemem.