dr n. med. Tomasz Kopec

Laryngolog

Super lekarz godny polecenia w swoim życiu nie spotkałam tak życzliwego człowieka ,którego można o wszystko zapytać a miałam zabieg usunięcia kamienia ślinianki podżuchwowej który wykonywał pan doktor naprawdę nigdy nie pójdę do innego laryngologa.Pozdrawiam panie doktorze.

Wspaniały lekarz. Jeżdżę do dr Kopcia od kilku lat na kontrole po operacji guza ślinianki przyusznej z Tychów aż do Poznania - warto! Zawsze cechuje go duża wiedza, wysoka kultura osobista, świetne podejście do pacjenta, spokój i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam - pacjent z Tychów.

Lekarz wyjątkowy- kompetentny,uprzejmy,budzi zaufanie. Efekt zabiegu po tygodniu = spełnienie najśmielszych oczekiwań! Z takim Lekarzem wszystko da się przeżyć :) Bardzo dziękuję, Panie Doktorze!

Wspaniały lekarz, profesjonalista, życzliwy. Godny polecenia wszystkim pacjentom z problemami ze śliniankami.

Bardzo dobry lekarz pod kazdym wzgledem. Odpowie na wszystkie pytania pacjeta. Operowal mojego syna. Operacja byla powazna( guz na sliniance) wszystko skonczylo sie dobrze. Nie wiem jak dziekowac. Jest naprawde super :-):-):-). Polecam go wszystkim znajomym. Panie doktorze jeszcze raz dziekuje za wszystko co pan zrobil dla mojego synka. Wielkie dzieki tez dla dok. Tomasza Pastusiaka.

Polecam wszystkim,wspaniały człowiek.Miałem kamienie na śliniance podrzuchwowej.Byłem u kilku lekarzy,aż trafiłem do Pana Doktora i wybór był trafny.Człowiek"anioł" ,więcej trakich lekarzy z powołania w Polsce.

Wspaniały lekarz.Myślałem,że tacy lekarze są tylko w telewizji z takim podejściem do pacjenta,okazało się,że to wspaniały lekarz z powołania.Polecam wszystkim.

Polecam tego lekarza, jestem tydzień po operacji ślinianki przyusznej, którą on przeprowadzał na Przybyszewskiego. Wspaniały człowiek- wydaje się że jest takim aniołkiem stróżem każdego swojego pacjenta.

Super doktor. Zawsze stara się pomóc.Ma czas dla pacjenta. Jest obiektywny i wymagajacy a jednocześnie miły i szarmancki.

Mariola 18.12 .2012 Więcej takich lekarzy .Polecam ,bardzo miły i wspaniały specjalista .