dr Tomasz Kosakowski

Przemiły ,empatyczny,cierpliwy człowiek.Bardzo kompetentny,do tego drąży i szuka najlepszego rozwiązania dla pacjenta! Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Nie polecam tego dochtora jest dużo lepszych od niego i bardziej ludzkich. Dobre opinie to chyba sobie sam wystawią tu lub jego bliscy znajomi.

Mało uprzejmy, potrafi tak zdołować pacjenta że aż mu w pięty wejdzie.może dla innych pacjentów jest bardziej miły, chyba to zależy od tego czy mu ktoś odpowiada emocjonalnie.

Lekarz z powołania. Ma czas dla pacjenta, zawsze stara się pomóc, wyjasnia wszystkie wątpliwości. Choruję na zapalenie stawów już około 20lat i dopiero on tak naprawdę polepszył mój stan. Dodatkowo to przemiły i uprzejmy człowiek, polecam każdemu z całego serca

Uprzejmości i kultury osobistej na wysokim poziomie nie można odmówić dr Kossakowskiemu, to na pewno. Lekarz rzeczywiście przeprowadza pogłębiony wywiad i dokładnie ogląda pacjenta, ale to robią również inni reumatolodzy u których byłam, zleca badania ale tylko te które uważa za stosowne, mimo że wizyta prywatna. Niestety bardzo negatywnie odebrałam podważenie kompetencji innego lekarza przez dr Kossakowskiego, co uważam że nie powinno mieć miejsca)

Bardzo podejściowy lekarz, wszystko bardzo dobrze wytłumaczy, pocieszy, jak ma jakieś wątpliwości drąży i robi dodatkowe badania, nie spoczywa na laurach. Polecam z czystym sumieniem i sercem.

Przemiły, kulturalny lekarz. Kompetentny, rzetelny, dokładny, drąży temat choroby, aby dojść do przyczyny. Polecam z czystym sumieniem!

Świetny lekarz. Poświęca bardzo dużo uwagi, zadaje dużo pytań pomagających postawić trafną diagnozę, a do tego bardzo miły i życzliwy. Gorąco polecam !!!

byłam zaskoczona, że mogą być tacy lekarze, uprzejmy, kompetentny, wszystko wyjaśnia i daje pomoc niezawodną. Dziękuję Panie Doktorze

Bardzo dobry lekarz. Szczerze zainteresowany problemem pacjenta, nie zbywa go, a szuka sposobu pomocy do skutku. Polecam!