lekarz Tomasz Kostka

Laryngolog

Jak dla Mnie lekarz "perfekto" od razu wiedział co Mi dolega(ZAPALENIE UCHA) gdy tylko wysłuchał Mnie i zbadał uszy przpisał maść i krople i po 4 dniach zapomniałam że wogóle miałam problem z uszami.

Od 3 lat leczę się u dr Kostki, od razu dobrze mnie zdiagnozował, zooperował, gdy inni specjaliści nie potrafili mnie zdiagnozować. Zdecydowanie polecam,

Bardzo dobry laryngolog i super człowiek.Leczyłem się długo u innych laryngologów bez ewidentnej poprawy.Skierował mnie do szpitala i zoperował(świetny chirurg).Po operacji dolegliwości ustąpiły.Lekarz godny polecenia,często niestety trochę zabiegany.

Bardzo niuprzejmy lekarz, pierwszy raz miałam okazje takiego spotkać, zrobił łaskę , że w ogóle mnie przyjął i zbagatelizował problem zdrowotny nie mówiąc już o tym, że zachowywał się jakby był skazany na tą pracę i wyżywał się na pacjentach.

Bardzo dobry specjalista. Skierował na badanie,które potwierdziło jego przypuszczenia.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Rydułtowy"?

NZOZ "Koło Basenu" Sp. z o. o.
Strzelców Bytomskich 11
44-280 Rydułtowy