dr n. med. Tomasz Kotwicki

Wspaniały lekarz wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Przeprowadził operację kręgosłupa mojemu synowi. Syn miał skoliozę, wadę wrodzoną kręgosłupa - półkręg. Przed operacją syn miał garb na plecach, natomiast po operacji zyskał nową sylwetkę, plecy ma wyprostowane i stał się wyższy o około 3-4cm. Nie spodziewałam się aż tak dużej pozytywnej zmiany po operacji kręgosłupa, wydawać by się mogło to niemożliwe. Polecam Pana Profesora Tomasza Kotwickiego wszystkim rodzicom dzieci z podobnymi problemami i życzę żeby w razie potrzeby ich dzieci operował. Podczas pobytu syna w szpitalu ja też z nim byłam. Byłam godna podziwu dla Pana Profesora Tomasza Kotwickiego z jakim poświęceniem, zaangażowaniem interesował się problemami zdrowotnymi każdego pacjenta podczas wizyt. Życzę Panu Profesorowi T. Kotwickiemu dużo, dużo zdrowia.

Świetny specjalista! Doskonale zna się na tym co robi. Jestem trzy tygodnie po operacji, której przewodził Pan Profesor i czuję się świetnie. Ze skoliozy o 70 st mam teraz niecałe 20 st. Niezwykle troszczy się o swoich pacjentów. Po operacji odwiedzał mnie codziennie, nawet po "cywilnemu" gdy nie miał dyżuru. Przed operacją, jak i po niej poświęcił mi dużo czasu i wszystko dokładnie wytłumaczył. Poza tym to bardzo miły, sympatyczny i ciepły człowiek. Zawsze uśmiechnięty! Szczerze polecam Pana Tomka, wspaniały lekarz!

Ten Pan nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. Wizyta trwała 10 min, nie zostało mi nic wyjaśnione, na moje pytania odpowiadał lekceważąco i nie na temat i nie szczędził sobie komentarzy typu "nie można tylko siedzieć na kanapie przed telewizorem i zajadać chipsy". Ocenił mnie po wyglądzie. Żenada. No i ta cena 220 zł za 10 min zdawkowej uwagi i zero konkretów to naprawdę przesada.

Serdecznie polecam tego lekarza wszystkim. Leczę się u niego od 6 lat, inni lekarze chcieli mnie od razu operować mówiąc, że nie są pewni czy w ogóle mi ona pomoże. Pojechałam do doc. Kotwickiego, powiedział, że na operacje jest jeszcze za wcześnie, leczył mnie gorsetem i dzięki temu wspaniałemu lekarzowi uniknęłam operacji. Jest naprawdę strasznie sympatycznym lekarzem, przede wszystkim cierpliwym, dokładnie odpowiadał na wszelkie pytania moje i mojej mamy, jestem w szoku widząc, że niektórzy mówią, że jest pazerny. Dla mnie to wspaniały lekarz, jedyny do którego jadę z przyjemnością. Warto wspomnieć również o Panu Tomku od gorsetów, który jest równie sympatycznym i dobrym człowiekiem. Podczas pierwszej wizyty, czekając w poczekalni na swoją kolej do recepcji wyszedł właśnie Pan Tomek, który widząc zdenerwowanie moje i mojej mamy od razu do nas podszedł, wypytał i uspokoił.

Dr. Kotwicki był moim lekarzem prowadzącym, bardzo zaawansowaną skoliozę, jako jeden z nielicznych podjął się leczenie gorsetem, przez trzy lata, zmieniał, modyfikował gorset ( trzeba tutaj dodać doskonałą współpracę z panem Tomkiem od gorsetów :) ) ale przede wszystkim, muszę podkreślić jaką piękną korekcję dokonał mi dzięki, operacji. W sumie ze skoliozy około 80 stopniowej, pozostało nie całe 20 stopni. Zabieg miałam przeprowadzony w Otwocku, po operacji zajmował się mną dr. Tyrakowski, który był troskliwy, opiekuńczy, bardzo kompetentny i zaangażowany, wręcz można powiedzieć, że dbał o pacjentów jak o woje dzieci ;) Wszystko bardzo pozytywnie !

Bardzo zawiódł mnie ten lekarz. Strasznie wychwalany, taki kompetentny, doświadczony itd., ale zero zainteresowania pacjentem. Dosłownie krótkie badanie, krótsze jak u lekarza pierwszego kontaktu, pieniądze do ręki i do widzenia. Nic, a nic żadnych rad, zaleceń, ani niczego w tym stylu! Żadnej rozmowy, co do ćwiczeń, które mogłyby pomóc na kręgosłup, co do trybu życia itd. Niech spróbuje sobie wyobrazić jak czuje się drugi, spróbuje zrozumieć i pomóc jak się da, to bardzo ważne, przecież jest lekarzem...

Wizyta u profesora Kotwickiegow Rehasporcie,. Wizyta trwała ponad godzinę, mi jako matce wytłumaczył wszystko z najdrobniejszym szczegółem i wielką cierplowością. Szacunek lekarza nie tylko do rodziców, ale również do 12 letniego dziecka co jest bardzo ważne. Z czystym sumieniem polecam !!!!

Ja ze swojego doświadczenia doc. Kotwickiego poleciła bym wszystkim znam go już na tyle długo że wiem jaki jest dla swoich pacjentów. Można z nim porozmawiać praktycznie o wszystkim. raczej jednym z tych lepszych lekarzy w swojej dziedzinie. Miałam operacje kręgosłupa z dużym skrzywieniem wsunięciem biodra tylko już wsunięcie łopatki było nie możliwe ale to wiedziałam i tak byłam dumna z rezultatu takiego jakiego dokonał ze swoim zespołem. No cóż każdy ma swoje zdanie na każdy temat.

jak można spokojnie żyć..realizując się zawodowo, robiąc karierę mając na sumieniu cierpienie drugiego człowieka;(

NAJLEPSZY LEKARZ GORĄCO POLECAM MIŁY TAKIEGO LEKARZA MOŻNA SIĘ LECZYĆ. LECZĘ SIĘ U NIEGO 2007 A OPERACJA MIAŁEM 2008 ROKU JESTEM 4 LATA PO PO OPERACI ON JEDYNY SIE POZNAŁ NA MOJEJ CHOROBIE INNI DAWALI CWICZENIA MASARZE A ON ODRAZU REZONAS TOMOGRAF I WYKRYŁ UMNIĘ GUZA PRZY RDZENIU KREGOWYM NAPRAWDE POLECAM