dr n. med. Tomasz Kowalski

Szukałam ginekologa godnego polecenia, patrząc na opinie wybrałam Dr. Kowalskiego i niestety bardzo się rozczarowałam. Lekarz nie przeprowadził u mnie wywiadu, zapytał tylko o wagę, zmierzył ciśnienie, zrobił USG na którym stwierdził że jestem w 6 tyg ciąży, nie zapytał jak się czuję, nie zrobił cytologii, nawet nie zapytał kiedy ostatnio miałam robioną. Nie zapytał jaką mam pracę, czy jej warunki będą sprzyjały ciężarnej. Dał L4 leżące i powiedział że nie mam co liczyć na chodzące, bo skoro jestem w stanie chodzić w ciąży to do pracy też mogę iść, mimo iż nie było wskazań do - leżenia. Nie poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, nie podał zaleceń. Wcisnął mi tylko gazetkę z witaminami mówiąc że mam je brać i nie stosować zamienników, co nasuwa na myśl tylko jedno ... . Nie poleciłabym tego lekarza, usługa wykonywana jest " na sztukę "

Lekarz grzeczny ale pacjentki przyjmuje masowo. Podczas wizyt lekarskich odbiera telefony! Zamurowało mnie kiedy zapytał czy chcę aby zrobił usg twierdząc, że robił 3 tygodnie wcześniej i teraz nie jest obowiązkowe. Przecież usg to chwila, a zawsze wiadomo chociażby to czy dziecko nie jest owinięte pępowiną. Lekarz pyta się mnie jakie tabletki biorę i w jakiej dawce. Powinien sam zerknąć do karty kogo przyjmuje. Zastanawia mnie czy luteinę przyjmuje każda jego pacjentka, bo te które poznałam wszystkie ją brały? Toaleta w prywatnej przychodni nie ma zamknięcia! Do szpital na traugutta ...

Lekarz pyta się mnie jakie tabletki biorę i w jakiej dawce. Powinien sam zerknąć do karty kogo przyjmuje. Zastanawia mnie czy luteinę przyjmuje każda jego pacjentka, bo te które poznałam wszystkie ją brały? Toaleta w prywatnej przychodni nie ma zamknięcia! Do szpital na traugutta gdzie lekarz przyjmuje na kasę chorych trafiają w dużej mierze noworodki, których matki żyją w patologii. Dramat.

Ja wiem, że większość osób chwali lekarza. W moim odczuciu osoby te nie cenią swojej wartości ani wydanych pieniędzy. Takie osoby potrafią pójść po narodzinach dziecka po zaświadczenie do becikowego i zapłacić jak za wizyte ;/.
a dr Tomasz Kowalski nawet nie wypisze wszystkich pól tylko karze mi pouzupełniać bo nie ma czasu.

można się zakochać ;) Inteligentny, przystojny, zawsze z uśmiechem na twarzy... nigdy mnie nie zawiódł. Profesjonalista!

Proszę sobie poczytać przykładowe komentarze - > te pozytywne
Komentarz:

Jestem po raz pierwszy w ciazy. Chodze do tego lekarza prywatnie ale nie jestem w pelni zadowolona poniewaz doktor nie wykonuje w ogole badania usg!!! Miałam robione w 7 i 11 tyg a 16 i 20 nie a powinnam miec poniewaz to jest polowa ciazy i skad ja mam wiedziec ze wszystko z dzieckiem jest ok!!!??? Barak badania usg tlumaczy tym,że chodze na badania prenatalne i że na 2 takim badaniu dowiem sie jaka bedzie plec dziecka!!! Bardzo dziwne bo moje kolezanki chodza panstwowo i juz w 16 tyg wiedzialy jaka bedzie plec dziecka !!!! Nie wiem moze tak ma byc ale jednak chcialabym na co drugiej wizycie miec robione usg...

Najlepszy lekarz, z czystym sumieniem polecam, uratował mi życie i wiare w człowieka ze jeszcze istnieją tacy ludzie jak on, dobrzy i całkowicie oddani swojemu zawodowi, lekarz z powołania. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie