dr n. med. Tomasz Kozłowski

Lekarz medycyny pracy, Traumatolog, Ortopeda

Pan Doktor pomógł mi bardzo skutecznie jako lekarz ortopeda wyleczyć moje zwyrodnienia stawów skokowych.Obecnie jestem w trakcie leczenia złamania kości dłoni.udało mi się dzięki mojemu uporowi chyba cudem załatwić wizytę kontrolną u Pana doktora. jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, że jestem pod opieką najlepszego chyba lekarza ortopedy w województwie. Wspaniałego człowieka pełnego życzliwości i empatii. Mimo,że cierpię z powodu złamania ręki dzięki Panu Doktorowi myślę pozytywnie i wierzę w szczęśliwy powrót mojej prawej ręki do sprawności

w województwie. Wspaniałego człowieka pełnego życzliwości i empatii.

Nie polecam.Lekarz nieuprzejmy,zachowawywał się tak jakby przyjmował pacjentów za karę.Jeszcze 3 minuty dłużej bym był to chyba mnie by pobił.

wizyta 30 min, badanie +usg super polecam, leczenie super, od mieisaca zero bólu mogę normalnie pracować a łokieć nie boli

Trafne leczenie i rozpoznanie. usg byłem nie pokazałem wcześniejszego wyniku zrobił i wynik był taki sam wie co robi polecam

NIE miły,gburowaty bez jakiej kolwiek empati do pacjenta w bólu i cierpieniu pooperacyjnym nie polecam.

Szybka diagnoza trafne leczenie ,nikt nie mógł sobie poradzić a tu proszę, byłem pod wrażeniem, robi USG, nic nie powiedziałem że miałem wcześniej to badanie, stwierdził co innego niż poprzednicy i miał rację , w badaniu MRI wszystko się potwierdziło to co dr Kozłowski zobaczył w USG, jestem po artroskopii i an razie wszystko w porządku. Polecam

Taki lekarz z niego jak nie wiem co ... masakra po prostu będąc w ciąży poszłam do niego żeby zbadał mi kolano przez które nie mogłam zbytnio funkcjonować dosyć , że nie zbadał mnie to jeszcze potraktował jak jakiegoś śmiecia ... !!! bez badania stwierdził że nic mi nie jest że mam na kolano robić zimny okład i smarować maścią beznadzieja po prostu... zarejestrowałam się do innego ortopedy czekałam miesiąc ale ten zlecił mi badanie usg na kolano ... okazało się że znika chrząstka i będzie potrzebna operacja ... a gdyby ten cały śmieszny ortopeda dr Tomasz Kozłowski zrobił mi usg kolana gdzie zapomniałam dopisać stwierdził , że nie jest to potrzebne to skończyło by się to na samych zastrzykach a nie na operacji , którą będę musiała mieć po urodzeniu ... nie polecam tego lekarza !!!!!

Lekarz którego na 100 procent mogę polecić innym pacjentom. W moim przypadku pomógł mi i polecił innego lekarza w chorobie

Lekarz którego na 100 procent mogę polecić innym pacjentom.
W moim przypadku pomógł mi i polecił innego lekarza w chorobie

moja córka ma skoliozę, sam powiedział aby skonsultować jeszcze z kimś innym, byłam u dwóch profesorów i podtrzymali leczenie pana Doktora. Polecam

Lekarz postawił błędną diagnozę, w wyniku czego nastąpiło zagrożenie życia.

Lekarz postawił błędną diagnozę, w wyniku czego nastąpiło zagrożenie życia.