dr n. med. Tomasz Krynicki

Nefrolog dziecięcy

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Naprawdę godny polecenia doktor, przede wszystkim nie owija w bawełnę, ale potrafi to przekazać w taki sposób, ze nie zabiera nadzieji na to ze bedzie dobrze. Szkoda ze takich lekarzy jest dzisiaj jak na lekarstwo

Świetny lekarz, przede wszystkim potrafi wytłumaczyc wszystko tak, że człowiek wszystko wie i nie musi posiłkować się internetem żeby zrozumieć :) godny polecenia.

Sto procent polecam lekarz z powołania oby wszyscy tacy byli ocena 5 to za mała skala szkoda ze tak dlugo się czeka na wizyty ale do dobrego lekarza zawsze trzeba poczekać

Wspaniały lekarz tylko tak jakby z inną tradycją Polecam ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Wspaniały lekarz tylko tak jakby z inną tradycją Polecam

Wciąż poszukujesz "Nefrolog dziecięcy Poznań"?

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75

Marcin Zaniew

Nefrolog dziecięcy
Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza
ul.Krysiewicza 7/8