lekarz Tomasz Kryszak

Anioł nie człowiek! :-) Kompetentny, rzeczowy, bardzo uprzejmy lekarz. Dba o swoje pacjentki, jak mało kto. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem: zero zaniedbań kwestii zdrowotnych, szacunek do pacjentek, do tego skromność. Polecam. Pan Doktor wszystkie pacjentki traktuje tak samo, nie rozgranicza pomiędzy tymi, które przychodzą prywatnie, a tymi, które zapisują się na wizyty na Fundusz. W dzisiejszych czasach bardzo rzadko się to zdarza.

Miły, uprzejmy, cierpliwy godny polecenia lekarz. Jestem wdzięczna doktorowi za prowadzenie mojej ciąży a także za przeprowadzenie mnie przez poród. Każda pacjentka jest dla Niego ważna i z pewnością polecam. Dziękuję pacjentka z okolic lubienia.

Świetny lekarz, który zna się na rzeczy. Z pewnością będę go wszystkim polecać, bo naprawdę warto :)

Świetny lekarz ze Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku, wszystko tłumaczy. Przyjacielski i uprzejmy w kontakcie.

Miły, uprzejmy, cierpliwy lekarz. Prowadzi moją ciąże i jest godny polecenia. Fajnie byłoby gdyby przeprowadził mnie przez poród...

Wciąż poszukujesz " Włocławek"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10