dr Tomasz Kubicki

Lekarz rodzinny

Pan doktor to wzór lekarza rodzinnego. Kompetentny, zainteresowany pacjentem, zawsze uprzejmy, uśmiechnięty.Wszystko wyjaśni, nie robi problemów ze skierowaniami do specjalistów, z badaniami czy też z receptami ( o ile są potrzebne ). Bada kompleksowo. Zapisuje leki, które pomagają, a równocześnie nie przesadza z ich ilością. Stawia bardzo trafne diagnozy. Cała moja rodzina leczy się u pana doktora.

Cała moja rodzina leczy się u pana doktora.

Pan Doktor jest przemiłym i bardzo uprzejmym człowiekiem. Z zainteresowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Leczy całą moją rodzinę od wielu lat. Z rezerwą podchodzi do przepisywania antybiotyków, co bardzo sobie chwalę. Ze skierowaniami też nigdy nie ma problemu. Życzę wszystkim takiego lekarza rodzinnego.

Lekarz spokojny, pogodny i sumienny. Jest moim lekarzem rodzinnym od dawna, nigdy nie miałam zastrzeżeń. Z rezerwą podchodzi do przepisywania antybiotyków, co się chwali. przejmuje się pacjentami i dociekliwie bada, trafnie dobiera leczenie. Nie raz zdarzyło mi się pojechać na dyżur w weekend i dostać jakieś złe leki, potem w poniedziałek zawsze szłam do niego,wszystko prostował, uspokajał i było już ok. Teraz po prostu z chorowaniem czekam na dzień roboczy :) Polecam serdecznie, naprawdę super podejście i jeżeli sprawa jest pilna można się szybko umówić na wizytę!

Jest naszym rodzinnym lekarzem od wielu lat.Wystawiając panu doktorowi T.Kubickiemu najwyższe oceny robię to na podstawie Jego doskonałej pracy.Mojej rodzinie udało się,że trafiliśmy własnie na Niego.Życzymu Jemu dużo zdrowia aby tak jak dotychczas, mógł sprawować nad nami opieke medyczną. Urszula Wójcicka z rodziną.

Urszula Wójcicka z rodziną.

Bardzo dobry lekarz, znakomity diagnosta, przemiły człowiek a w razie potrzeby zawsze dostępny lekarz. Dzięki dobrej diagnozie trafiłam do specjalistów,co spowodowało szybkie wdrożenie odpowiedniego leczenia i na dzień dzisiejszy wszystkie objawy nowotworu zniknęły, mam nadzieję, że na zawsze.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wrocław"?

Małgorzata Kalinowska

DOLMED