dr n. med. Tomasz Kulpa

Endokrynolog

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia

Polecam gorąco tego chirurga dzięki swoim umiejętnościom rzetelnie i dokładnie wykonuje swój zawód i do tego w miłej atmosferze.Mam do niego pełne zaufanie. Dorota

bardzo dobrze wykwalifikowany doktor, niesamowicie sprawny chirurgicznie. To naprawdę dobre ręce i warto się w nie oddać!!

Całość badania przebiegła dość szybko, doktor Kulpa jest świetnie zorganizowany , bardzo dobrych lekarzy. Do dziś jestem bardzo zadowolona. Moje zdrowie ma się dobrze :)

Bardzo dobry specjalista. Bardzo rzetelnie podchodzi do badań. Odniosłam wrażenie, że wie więcej niż inni chirurdzy.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna