dr Tomasz Kużma

Chirurg urazowy

Lekarz absolutnie świetny, nie dość że fachowiec w swojej dziedzinie i poradzi gdzie inni nie potrafią zdiagnozować, to do tego super w kontakcie jako człowiek, bez najmniejszych wątpliwości polecam!

DZIEKI TEMU PANU MAM SPRAWNA REKE I CO NAJLEPSZE URATOWAL JA OD AMPUTACJI. JESTEM BARDZO TEMU LEKARZOWI WDZIECZNY

DAWNO NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO ANIOŁA.B DOBRY FACHOWIEC- MOJA NOGA JEST SPRAWNA TYLKO DZIĘKI TEMU,ŻE TRAFIŁAM DO P.DR KUŻMY /PO NIE UDANYCH WCZEŚNIEJSZYCH WIZYTACH U POPRZEDNICH "FACHOWCÓW" /W DODATKU TRAKTUJE CHOREGO JAK CZŁOWIEKA.ZAWSZE UPRZEJMY I TROSKLIWY O PACJENTA.HELENA S ZABRZE

Szczerze polecam tego lekarza. Moja mamusia jest wdzięczna bo obecnie chodzi i żyje bez bólu kolana.W miejscowości w której mieszkam byłyśmy u kilku lekarzy w poradni od których mamusia usłyszała, iż niestety, ale staw kolanowy ma już takie zwyrodnienie, iż musi się już nauczyć żyć z tym bólem, bo nic nie da się już zrobić. Na szczęście znalazłyśmy P.Kuźmę(kiedyś pracował w naszej miejscowości) , który z sercem, życzliwością i pełnym profesjonalizmem podszedł do tego wszystkiego. Dziękujemy Panie Doktorze

Dziękujemy Panie Doktorze

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. W pełni ocenił, zbadał i wyjaśnił mój problem. Polecam Pana doktora dla każdego pacjenta.