lekarz Tomasz Langie

Anestezjolog

Anioł a nie lekarz. Sympatyczny, konkretny, przystojny po prostu cudowny pan doktor bardzo gorąco polecam ja miałam z dr przyjemność się poznać w Szpitalu Uniwersyteckim ale już tu nie pracuje (szkoda)

Cudowny człowiek, prawdziwy lekarz z powołania. Anioł jak mówią o nim pacjentki i ja również się pod tym podpisuję. Kultura, uprzejmość, fachowość w jednym. Gorąco polecam.

Cudowny człowiek, prawdziwy lekarz z powołania.
Anioł jak mówią o nim pacjentki i ja również się pod tym podpisuję.
Kultura, uprzejmość, fachowość w jednym. Gorąco polecam.

29.stycznia miałam w krakowskim szpitalu jeden zabieg operacyjny, a po dwóch godzinach drugi, cięższy i nieplanowany. Przez ten koszmar przeprowadził mnie dowcipny anioł w ludzkiej powłoce- anestezjolog, pan doktor Tomasz Langie. „Balanga” z Doktorem na sali operacyjnej nie ma sobie równych:). Dziękuję, Doktorze.

Potwierdzam, Pan Langie to kompetentny lekarz i bardzo uprzejmy i ciepły człowiek. Usypiał mojego synka do rezonansu głowy i zrobił to świetnie; Mały zniósł znieczulenie dobrze a anestezjolog wyjaśnił wszystko konkretnie, rzeczowo i naprawdę w taki sposób by nie potęgować mojego już ogromnego strachu - wtedy wykryto u synka padaczkę. Polecam serdecznie tego lekarza.

To świetny specjalista w swojej dziedzinie, lekarz z powołania. Znieczulenie zniosłam bardzo dobrze, umiejętnie umie porozmawiać z pacjentką przed zabiegiem, tak, że strach przed znieczuleniem zupełnie zniknął.

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Kraków"?

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84