lekarz Tomasz Langie

Anestezjolog

Unikam internetu i opinii których nie można wypowiedzieć w oczy jednakże postawa Pana Doktora sprawia że mam wewnętrzną potrzebę podziękowania w taki oto sposób. Panie Doktorze nigdy nie zapomnę tego co pan dla mnie zrobił,cesarka była dla mnie ciężkim przeżyciem ale pan ją odczarował. Sprawił że czułam się jak podczas porodu a nie zabiegu. I pamiątkę jaką mam ja oraz moja młodsza córeczka Julcia jest bezcenna. Szczęśliwa Mama Majci i Julci

Sprawił że czułam się jak podczas porodu a nie zabiegu.
I pamiątkę jaką mam ja oraz moja młodsza córeczka Julcia jest bezcenna.
Szczęśliwa Mama Majci i Julci

Anioł a nie lekarz. Sympatyczny, konkretny, przystojny po prostu cudowny pan doktor bardzo gorąco polecam ja miałam z dr przyjemność się poznać w Szpitalu Uniwersyteckim ale już tu nie pracuje (szkoda)

Cudowny człowiek, prawdziwy lekarz z powołania. Anioł jak mówią o nim pacjentki i ja również się pod tym podpisuję. Kultura, uprzejmość, fachowość w jednym. Gorąco polecam.

Cudowny człowiek, prawdziwy lekarz z powołania.
Anioł jak mówią o nim pacjentki i ja również się pod tym podpisuję.
Kultura, uprzejmość, fachowość w jednym. Gorąco polecam.

29.stycznia miałam w krakowskim szpitalu jeden zabieg operacyjny, a po dwóch godzinach drugi, cięższy i nieplanowany. Przez ten koszmar przeprowadził mnie dowcipny anioł w ludzkiej powłoce- anestezjolog, pan doktor Tomasz Langie. „Balanga” z Doktorem na sali operacyjnej nie ma sobie równych:). Dziękuję, Doktorze.

Potwierdzam, Pan Langie to kompetentny lekarz i bardzo uprzejmy i ciepły człowiek. Usypiał mojego synka do rezonansu głowy i zrobił to świetnie; Mały zniósł znieczulenie dobrze a anestezjolog wyjaśnił wszystko konkretnie, rzeczowo i naprawdę w taki sposób by nie potęgować mojego już ogromnego strachu - wtedy wykryto u synka padaczkę. Polecam serdecznie tego lekarza.

To świetny specjalista w swojej dziedzinie, lekarz z powołania. Znieczulenie zniosłam bardzo dobrze, umiejętnie umie porozmawiać z pacjentką przed zabiegiem, tak, że strach przed znieczuleniem zupełnie zniknął.

Świetny specjalista, umiejący wczuć się w trudną z psychologicznego punku widzenia sytuację pacjenta, jego stan emocjonalny- umiejący nawiązać z nim właściwy dialog, taki jak jest potrzebny pacjentowi. Potrafi cierpliwie słuchać, a następnie wyczerpująco w przyswajalnej dla pacjenta formie naświetlić problem,oswoić z sytuacją pacjenta. Świetnie w serdecznej atmosferze przygotowuje do zabiegu- pacjent zasypia ze świadomością, że jest podmiotem w dobrych serdecznych rękach.