lekarz Tomasz Leonowicz

Seksuolog, Ginekolog

malo profesjonalny lekarz, nie mily nie pomocny za to bardzo drogi i nie chce przyjmowac niezaszczepionych pacjentek a to dyskryminacja

Nie polecam! W siódmym miesiącu ciąży, regularnie się u niego badając, straciłam dziecko. Pan doktor przez cały czas ciąży nie zauważył nieprawidłowości w rozwoju - 5 dni po wizycie, podczas której robił przezpochwowe USG urodziłam martwe dziecko. Sekcja wykazała, że zatrzymało się w rozwoju na etapie ok. 5-go miesiąca. Jak lekarz mógł tego nie zauważyć?!!!

Bardzo rzetelny, uważny i godny zaufania lekarz seksuolog. Daje w tej delikatnej materii poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego. Duża wiedza i wyczucie problemu. Zdecydowanie polecam!!!

Lekarz, który leczy mnie kilku lat. Moje oceny mówią same za siebie. W cenę wizyty jest wliczony koszt USG! Dobieranie antykoncepcji odbywa się ZAWSZE po wykonaniu badań na poziom hormonów! Oczywiście jest to coś co każdy lekarz zrobić powinien, z doświadczenia wiem jak wielu lekarzy to ignoruje. Leczenie nadżerki odbyło się profesjonalnie, bezproblemowo i bezboleśnie. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, jego praca to jego pasja! :)

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, jego praca to jego pasja! :)

Od kilkunastu lat jestem pod opieką Pana Doktora. Prowadził mi 3 ciąże, w tym 2 zagrożone. Bardzo delikatny, wszystko tłumaczy, nigdy nie ponagla w czasie wizyty. Jestem bardzo zadowolona z opieki od wielu lat.

Około 10 lat jestem pacjentką Pana Doktora i na pewno jest to lekarz z wiedzą. Wadą jest, że jest dostępny tylko w godzinach wizyt, podczas gdy z inni lekarze prowadzący prywatną praktykę są osiągalni telefonicznie dla swoich pacjentek poza godzinami również. W każdym razie porady lekarskiej udziela wyczerpująco.

Mam nadzieję, że już nigdy nie trafię do tego konowała, choćby został ostatnim lekarzem na świecie. Dzięki niemu straciłam dziecko, dorobiłam się depresji, i kilku lat leczenia, tego czego ten konował zlekceważył. Dyplomy na ścianach nie czynią z niego fachowca. Brak słów, by wyrazić nie kompetencję, niewiedze, głupotę !!!!!!

Dla mnie rewelacja. Pod każdym względem. Dla tego lekarza nie ma rzeczy niemożliwych. Duża wiedza i doświadczenie. Bardzo uprzejmy.

wizyty bardzo drogie Uprzejmośc Pana doktora i zachęcanie do kolejnych badań a cena wizyty wzrasta.

jest to wybitny Lekarz, patrzy na pacjentkę kompleksowo,u mnie konsultował dolegliwości internistyczne USG- na prośbę lekarzy. Jestem pod Jego opieką kilkanaście lat. Darzę Go szacunkiem i zaufaniem.