lekarz Tomasz Leśniewski

2,6
2,5

Dotyczy Teleporady. Lekarz w ogóle nie skontaktował się ze mną telefonicznie ani nie odwołał wizyty.

"lekarz" Leśniewski przyjmujący w "Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm" porażka. Przerost formy nad treścią. Być może to kwestia młodego wieku i pewnego zadufania w sobie. Arogancki, pełen obłudy, niezadowolony z miejsca w którym pracuje. Lekarza przerosło wystawienie kobiecie w 39 tygodniu ciąży (z leczoną niedoczynnością tarczycy) skierowania na badanie hormonu tsh i ft4, bo nie widział powodu. Musi się jeszcze wiele nauczyć- studia w obecnych czasach może skończyć każdy. Nie dyplom definiuje lekarza, a to jaki z dyplomu robi użytek. Tu chyba jedynie pełni funkcję "oprawić w ramkę i powiesić na ścianie".

Żaden lekarz jeszcze mnie tak nie olał. Najpierw nie wysłał mnie na testy na koronawirusa, potem jak się okazało że jednak mam covida (wymaz zlecony przez innego lekarza) to nie dał żadnych zaleceń ani wskazówek. Jestem strzępkiem nerwów, ponieważ ten lekarz nie chciał mi pomóc mimo że jestem w ciąży i mam koronawirusa.

Niesympatyczny i niekompetentny lekarz, który widocznie nie lubi ludzi. Brak chęci nawet podania jakiejkolwiek porady, bo zirytowany był już na „dzień dobry”. Bardzo nie polecam! Przyjmuje na Myśliwskiej, także tam nie polecam się wybierać w razie jakiegokolwiek problemu jeśli akurat jest na dyżurze.

Doktor wykrył u mnie w porę arytmię serca. Inni lekarze mówili, że wmawiam sobie objawy! Jestem teraz pod opieką kardiologa i Doktora Tomasza i w końcu dobrze się czuję :)

Bardzo sympatyczny lekarz, który nie faszerije nikogo sponsorowanymi lekami tylko stara się przepisywać te najbardziej skuteczne i jak najmniej inwazyjne. Dodatkowo bez problemu dał mi skierowanie do specjalisty. Zdecydowanie jest to mój ulubiony lekarz rodzinny!

Wie ktoś gdzie i kiedy przyjmuje ten lekarz?

Wie ktoś gdzie i kiedy przyjmuje ten lekarz?

Bardzo niemiły i nieprzyjemny lekarz. Straszny służbista i daje odczuć niechęć do ludzi

Co pani opowiada? To ja siedziałam z dzieciek i z mężem wtedy pod gabinetem. Ten lekarz byl obok w gabinecie izolowanym - przyjmował dziecko z ospą w nagłym przypadku. To dziecko też było bez rejestracji. Mnie przyjął bez zarejestrowania drugi pediatra, bo dr Leśniewski przyjął bardzo dużo dzieci bdodatkowo a ma 12 minut na pacjenta z tego co wiem, bo często na niego trafiam w gabinecie. Jak by się pani tak nie awanturowała i nie wyszła, to też ten drugi pediatra by pani dziecko przyjął. I proszę nie pisać kłamstw,bo ja nie dzwoniłam do Medyka wcześniej. Trochę więcej cierpliwości i pokory niektórym by się przydało. (A.S.)

Dobry lekarz, chodź czasem stwarza problemy ale nie ma co się dziwić

Dobry lekarz, chodź czasem stwarza problemy ale nie ma co się dziwić