dr Tomasz Lewandowski

Chirurg ogólny

Najlepszy specjalista do jakiego mogłam trafić. Profesjonalne podejście do pacjenta,ogromna wiedza medyczna, lekarz z powołania. Dziękuję Panie Tomku... Dzięki Panu moje życie zmieniło się na lepsze. Będę wdzięczna mu do końca życia.

Wiedza,praktyka, profesjonalizm i zaufanie. Jako jedyny podjal sie skomplikowanej operacji brzusznej ktora zakonczyla sie sukcesem. Godny polecenia profesjonalista. Dziekujemy panie doktorze!

Diagnoza-ogromna torbiel śledziony, wszyscy lekarze nie mają wątpliwości, że jest do usunięcia. Spotkanie z dr Tomaszem Lewandowskim nie rozwiewa tych wątpliwości,po obejrzeniu wyniku tomografii oraz ponownego USG potwierdzenie niemożliwości uratowania organu,chociaż z moich informacji od innych medyków wynikało,że jedynym lekarzem,który mógłby cokolwiek zrobić jest tylko Pan Doktor.Wyznaczona operacja,sposób innowacyjny jej przeprowadzenia oraz decyzja o wycięciu śledziony wraz z torbielą. A po operacji budzę się i stwierdzam,że zabieg laparoskopowy przeprowadzony był jednak przez powłoki brzuszne i o!cudzie! uratowano mi śledzionę. Jak to się stało? Pan dr Lewandowski w trakcie zabiegu ocenił naocznie możliwość uratowania śledziony, co wiązało się jednak z bardziej skomplikowaną operacją,wymagającą nie tylko czasu(3,5godz.)ale także maksymalnej koncentracji. I to jest cała recenzja zawodowa Pana Doktora - profesjonalizm,pasja a przede wszystkim POWOŁANIE! Nie dość,że uratował mi śledzionę,czego nie zrobiłoby 99,9% pozostałych lekarzy nie tylko z powodu diagnozy, ale także z braku fachowości i doświadczenia w tej materii, to jeszcze w trakcie zabiegu została odkryta przepuklina pępkowa( wynik noszenia wózka z dzieckiem na III piętro) i to zostało jakby od "niechcenia" także naprawione. A poza tym ełcki szpital Pana Doktora, wspaniała opieka, miły i uczynny zespół-to wszystko sprawia,że od teraz Ełk nie tylko kojarzy mi się z możliwością letniego wypoczynku - jest dla mnie "stolicą śledziony" i (z tego co słyszałam od innych pacjentów) - "żołądka."Panie Doktorze- dziękuję!

W całym swoim życiu spotkałam wielu lekarzy, w tym kilku chirurgów i nie przesadzę pisząc, że doktor Lewandowski jest najlepszym i najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego dane mi było spotkać. Nie twierdzę tak tylko dlatego, że podarował mi nowe życie ( schudłam ponad 80 kg ) ale dlatego, że kwalifikacje, wiedza i fachowość aż bije od tego człowieka. Rozmawia, tłumaczy, rozwiewa wszystkie wątpliwości i poświęca 100% czasu pacjentowi. I chociaż na początku może wydawać się groźny (ostrzegali mnie inni ale ja bym raczej powiedziała, że był stanowczy) to pozory mylą, później okazuje się sympatyczny i życzliwy. Chciałabym i życzyła sobie i Wam by spotykać tylko takich lekarzy na swojej drodze.

Świetny lekarz ,który odmienił moje życie o 180 stopni !!! Podarował mi drugie lepsze życie. Dzięki Niemu schudłam 54 kg i ŻYJĘ :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Ełk"?

promedica

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Marii Skłodowskiej-Curie 24A
Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Marii Skłodowskiej-Curie 24A
Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Rehabilitacji Grażyna Jaroszewicz
Adama Mickiewicza 44A/4
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Gabinet Lekarza Rodzinnego