dr Tomasz Lewandowski

Pełny profesjonalizm lekarski Dr Lewandowskiego, od pierwszej wizyty praktyczniej z uśmiechem na Twarzy w " zwykłej " przychodni, aż po fachową i precyzyjną opiekę chirurgiczno / onkologiczną u Ordynatora w Szpitalu Wojskowym.

Lekarz godny zaufania, którego polece każdemu Ogromną wiedzą i podejście do pacjenta. Lekarz który poświęca pacjentowi dużo czasuktory potrafi przyjść i wytłumaczyć wszystko o co się Pana doktora zapyta. Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mojego życia i dziękuję za wsparcie Panu doktorowi jak też i całej załodze pracującej razem z Panem doktorem

Najlepszy specjalista do jakiego mogłam trafić. Profesjonalne podejście do pacjenta,ogromna wiedza medyczna, lekarz z powołania. Dziękuję Panie Tomku... Dzięki Panu moje życie zmieniło się na lepsze. Będę wdzięczna mu do końca życia.

Wiedza,praktyka, profesjonalizm i zaufanie. Jako jedyny podjal sie skomplikowanej operacji brzusznej ktora zakonczyla sie sukcesem. Godny polecenia profesjonalista. Dziekujemy panie doktorze!

Diagnoza-ogromna torbiel śledziony, wszyscy lekarze nie mają wątpliwości, że jest do usunięcia. Spotkanie z dr Tomaszem Lewandowskim nie rozwiewa tych wątpliwości,po obejrzeniu wyniku tomografii oraz ponownego USG potwierdzenie niemożliwości uratowania organu,chociaż z moich informacji od innych medyków wynikało,że jedynym lekarzem,który mógłby cokolwiek zrobić jest tylko Pan Doktor.Wyznaczona operacja,sposób innowacyjny jej przeprowadzenia oraz decyzja o wycięciu śledziony wraz z torbielą. A po operacji budzę się i stwierdzam,że zabieg laparoskopowy przeprowadzony był jednak przez powłoki brzuszne i o!cudzie! uratowano mi śledzionę. Jak to się stało? Pan dr Lewandowski w trakcie zabiegu ocenił naocznie możliwość uratowania śledziony, co wiązało się jednak z bardziej skomplikowaną operacją,wymagającą nie tylko czasu(3,5godz.)ale także maksymalnej koncentracji. I to jest cała recenzja zawodowa Pana Doktora - profesjonalizm,pasja a przede wszystkim POWOŁANIE! Nie dość,że uratował mi śledzionę,czego nie zrobiłoby 99,9% pozostałych lekarzy nie tylko z powodu diagnozy, ale także z braku fachowości i doświadczenia w tej materii, to jeszcze w trakcie zabiegu została odkryta przepuklina pępkowa( wynik noszenia wózka z dzieckiem na III piętro) i to zostało jakby od "niechcenia" także naprawione. A poza tym ełcki szpital Pana Doktora, wspaniała opieka, miły i uczynny zespół-to wszystko sprawia,że od teraz Ełk nie tylko kojarzy mi się z możliwością letniego wypoczynku - jest dla mnie "stolicą śledziony" i (z tego co słyszałam od innych pacjentów) - "żołądka."Panie Doktorze- dziękuję!

W całym swoim życiu spotkałam wielu lekarzy, w tym kilku chirurgów i nie przesadzę pisząc, że doktor Lewandowski jest najlepszym i najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego dane mi było spotkać. Nie twierdzę tak tylko dlatego, że podarował mi nowe życie ( schudłam ponad 80 kg ) ale dlatego, że kwalifikacje, wiedza i fachowość aż bije od tego człowieka. Rozmawia, tłumaczy, rozwiewa wszystkie wątpliwości i poświęca 100% czasu pacjentowi. I chociaż na początku może wydawać się groźny (ostrzegali mnie inni ale ja bym raczej powiedziała, że był stanowczy) to pozory mylą, później okazuje się sympatyczny i życzliwy. Chciałabym i życzyła sobie i Wam by spotykać tylko takich lekarzy na swojej drodze.

Świetny lekarz ,który odmienił moje życie o 180 stopni !!! Podarował mi drugie lepsze życie. Dzięki Niemu schudłam 54 kg i ŻYJĘ :)

Jest wspaniałym lekarzem. Jestem zadowolona w 100 % . Dzięki niemu zmieniło się Moje życie. Schudłam 49 kg :)

bardzo dobry lekarz dzieki niemu moje zycie nabralo sensu'nie wstydze sie wyjsc z domu zmienilam rozmiar z 56 na 42 jestem szczesliwa osoba wiem ze zyje