Leczę się u Doktora prawie 30 lat, tak jak 2 pokolenia mojej rodziny. Dzięki temu, że przyjmuje w dwóch miejscach (Jelonki i Piasecznie) można sobie wybrać miejsce z najlepszym dojazdem. Niesamowity plus to elastyczność jeżeli chodzi o czas wizyt (w nagłych wypadkach weekend czy późna pora - nigdy nie stanowiły problemu). Kompetencje również ma świetne - nie przypominam sobie problemów opisywanych w innych komentarzach (może to wynika z tego, że w ocenie niektórych jak raz zdarzyło się coś nieprzyjemnego, to od razu lekarza należy rozstrzelać). Dokumentację medyczną prowadzi (widziałem swoje kwity). A co najważniejsze: zna uzębienie swojego pacjenta.
Tak, więc gorąco polecam.

Niestety muszę dołączyć do grona osób, które pragną trzymać się z daleka od gabinetu dentystycznego pana doktora zlokalizowanego w Józefosławiu. Ja również przez 12 lat stomatologicznego leczenia się w tym miejscu byłam pod wrażeniem uroku osobistego pana Tomasza i miałam głębokie zaufanie do jego umiejętności zawodowych. Imponowała mi jego otwartość i chęć niesienia pomocy zwłaszcza w sytuacji, gdy bolał mnie ząb a on pomimo dość późnej pory zapraszał na wizytę, żeby zobaczyć co tam dzieje się z moim zębem. Podstawowym mankamentem pana doktora jest to, że podejmuje się leczenia kanałowego ...

Podstawowym mankamentem pana doktora jest to, że podejmuje się leczenia kanałowego zębów nie mając ani umiejętności, ani oprzyrządowania, aby to robić we właściwy sposób. Leczenie kanałowe odbywa się dosłownie na „czuja” czyli na bazie gadżetu który piszczy gdy kanał teoretycznie się kończy. Pan doktor w ogóle nie bazuje na zdjęciach rentgenowskich i sam aparatu rentgenowskiego nie posiada. W rezultacie tzw. leczenia kanałowego przez pana doktora moich 5 zębów okazało się że w każdym z nich nastąpiły przerosty kanałów, co skutkowało tworzeniem się obok takiego zęba powiększonych jam w dziąśle, w czego efekcie powstawały bardzo bolesne stany zapalne, ignorowane przez pana doktora. Ostatecznie musiałam wszystkie te zęby usunąć.
Pan doktor zrobił mi także koronę. Tyle, że w kanale zęba zostawił część narzędzia chirurgicznego, a wypustką korony zamiast trafić w światło kanału przebił mi dziąsło. Tego zęba także nie dało się uratować, czyli przeleczyć kanałowo.
Po moich doświadczeniach naprawdę szczerze odradzam leczenie się w tym gabinecie tym bardziej, że jak widać mamona przysłania panu doktorowi zdrowy rozsądek.

Pan doktor miły, sympatyczny, otwarty lubi porozmawiać, żartować. Leczyłam się u niego ponad 20 lat. Teraz wiem, że nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak zabiera się do leczenia kanałowego, robi to na "czuja", bez zdjęcia RTG. Po ostatniej wizycie, ledwo przeżyłam...Dzięki panu doktorowi i mojej naiwności (tyle lat mu bezgranicznie ufałam), nie tylko straciłam ząb, ale nabawiłam się martwicy kości. Dlaczego? Ponieważ pan doktor zostawił w moim zębowym kanale narzędzie!!!! Są opinie, ze doktor doskonale rwie zęby. Nic bardziej mylnego!!!!U mnie skończyło się rozerwaną zatoką i zabiegiem 3h w specjalistycznej klinice. Drogi pacjencie, jeśli to czytasz, proszę bądź mądrzejszy ode mnie i omijaj tego lekarza i jego gabinety szerokim łukiem. Ja słono i boleśnie zapłaciłam za sympatię i zaufanie do pana doktora... Czasu nie cofnę, zdrowia nie odzyskam, ale Ty drogi pacjencie jeszcze masz szanse!

Byłam z polecenia. Tragedia. Sztucznie miły, narzeka, ma niefajny stosunek do personelu i dzieci-pacjentów. Nie polecam.

Wczoraj po raz pierwszy odwiedziłam Pana Tomasza. Poleciła mi go koleżanka jako specjalistę od rwania zębów. Miałam wyrywaną złamaną górną ósemkę, która bolała i miała już na wierzchu nerwy. Z czystym sumieniem mogę go polecić, sama dobrze wiem jaki strach temu towarzyszy. Pan Tomasz umila zabieg żartami i sympatyczną rozmową, kiedy pacjent mówi, że boli bez problemu daje kolejne znieczulenie :) Z pewnością pójdę do niego jeśli będzie tylko konieczność wyrwania jakiegokolwiek zęba. Pozdrawiam :)

Dr Luzarski przyjmuje również na ulicy Sucharskiego 1 na Jelonkach. Wspaniały stomatolog, robił wszystko abym nie musiała usuwać bardzo zaniedbanego zęba. Miałam robione kanałowe, bez znieczulenia - 0 bólu !! Niestety po roku ślina wypłukała plombe, resztki zęba wykruszyły się, trzeba było usunąć. Dziś mija drugi dzień od wyrwania zęba, troche boli, panikowałam bo jestem przewrażliwiona, ale Pan Luzarski podszedł do mojej osoby profesjonalnie a zarazem bardzo opiekuńczo i milo. Polecam jak najbardziej !

Porządny dentysta, od dzieciństwa się mną zajmuje. Miły uprzejmy no i oczywiście cierpliwy. Zabiegi umila sympatyczną rozmową i żartami.

najlepszy stomatolog oraz chirurg jakiego poznalem, zna sie na rzeczy, wszystko bardzo sprawnie przebiega gdy sie siedzi na tym "fotelu", jestem zadowolony za kazdym razem gdy z tamtad wychodze , moja ocena to 10/10

Zdecydowanie polecam dr Luzarskiego. Jest lekarzem kompetentnym, bardzo życzliwym, z poczuciem humoru. Wzbudza zaufanie, emanuje od niego pewność i spokój. Leczyłam już u niego kilka zębów i jestem bardzo zadowolona. Po raz pierwszy chodzę do stomatologa wręcz z uśmiechem na twarzy:)

Leczę się u dr Luzarskiego kilkanaście lat. Miałem kilka epizodów u innych lekarzy i... nigdy więcej. Tanio nie jest, ale zawsze dobrze. Co więcej poznaje swoje plomby i przyjmuje ew. reklamacje. Polecam