Tomasz Łysoń

Neurochirurg

Nie polecam operował moj kregoslup,najgorsza decyzją w moim życiu. Przestrzegam ,jest tyłu wspaniałych neurochirurgow ,no i neurochirurdzy są nie tylko w.Bialymstoku .W Białymstoku to tylko aureola nad głową.

Byłem umowiony conajmniej 5 razy z tym Panem doszło tylko do jednego(z winny lekarza,barak czasu moim zdaniem brak chęci) i to prywatnie spotkania przed operacją .Sama operacja na NFZ totalna porażka brak informacji co ma robic ,brak dzialajacego sprzetu do odczutu rezonansu hmmm żałuje tej operacji z dolegliowsci pleców po operacji doszły jeszcze dwie.Chciałem tylko napisać znowu bylem umówiony z tym Lekarzem normalnie ma byc w pracy na kontrakcie do 14 jestem godz 12 :00 a on z usmiechem 12:30 wychodzi z pracy i tak tracę tylko czas i zdrowie ,pieniądzę bo komuś zawody pomyliły sie.Mam nadzieje że komuś rozjasnie w glowie jak bedzie wybierał sie z problemami kregosłupa bo może inne zalatwia ten Pan inaczej.Wszystko co opisałem napisałem w skrócie i staram sie być grzeczny ale ręce juz opadają.

nie polecam, słaby specjalista, nie pomógł

nie polecam, słaby specjalista, nie pomógł

Pan doktor jest świetnym, godnym zaufania specjalistą. Zawsze służy pomocą. Miły, sympatyczny oraz co najważniejsze ma cierpliwość do pacjenta, tłumaczy w bardzo prosty i przejrzysty sposób zawsze służy pomocą. Polecam

Najlepszy jakiego do tej pory poznałam neurochirurg,uprzejmy, kompetentny,godny zaufania, miły,lubi pożartować, ma opowiednie podejście do pacjenta,cierpliwy, bardzo dobry fachowiec.

Polecam tego lekarza. Wspaniały człowiek, zawsze pomoże wytłumaczy, a co najważniejsze zna się bardzo dobrze na tym co robi. Polecam tego lekarza :).

Świetny fachowiec, wspaniały człowiek :-) POLECAM!!!!!!!!!!

Świetny fachowiec, wspaniały człowiek :-) POLECAM!!!!!!!!!!