lekarz Tomasz Maczka

Psychiatra

2,2
2,2
1,8

Moja opinia bazuje na doświadczeniach sprzed kilku lat, kiedy przyszłam do scanmedu po pomoc (lęk przed egzaminami, ataki paniki, obnizony nastroj). Chcialam zapisac sie na terapie grupowa. Tymczasem pan Mączka zrobił wywiad polegający na zadawaniu pytań o "nasylanie myśli", urojenia, pytał czy wiem jaki mamy rok. Dodam tylko, że pomimo atakow paniki funkcjonowałam bardzo dobrze - studiowałam, pracowalam, pisalam artykuly, czytalam ksiazki. Przepisał mi końską dawkę sulpirydu, ktora w swojej naiwnosci zaczelam przyjmowac i to co było później to już gehenna. Skończylo sie to potwornym samopoczuciem, spowolnieniem i szeregiem skutkow ubocznych. A potem byla wizyta u innego lekarza psych. oraz u endokrynologa, ktorzy po uslyszeniu jaka dawke przyjmowalam wpadali w niedowierzanie i kiwali glowami. Wiele czasu mi zajęło doprowadzenie sie do porzadku po "leczeniu" przez tego partacza. Nie wiem juz czy to jeszcze brak kompetencji czy juz zła wola i dzisiaj tylko żałuję, że nie zgłosiłam tego wtedy do RzPP.
Trzymajcie się z daleka, bo szkoda zdrowia.

Zdecydowanie odradzam. Doktor Mączka przepisywał mi dużo leków twierdząc, że bez nich nie dam rady funkcjonować. Kiedy poprosiłam o modyfikacje dawek, z racji złego sampoczucia (min. nadmierna senność, brak energi do podejmowania działań) doktor stwierdził, że skoro podważam jego kompetencje, to mam poszukać innego lekarza. Tak też zrobiłam, i obecnie czuje się bardzo dobrze, ponieważ trafiłam na lekarkę, która jest empatyczna i potrafi wysłuchać swoich pacjetów, a nie tylko bezsensownie wystawiać recepty. Wszystkie lekarstwa które zapisywał mi nieomylny doktor Mączka, zostały odstawione. Obecnie zażywam tylko jedno lekarstwo, bez żadnych skutków ubocznych.

Pierwsza wizyta w życiu, i nie jestem zachwycony. Dostałem się losowo, i od razu. Po wizycie czar prysnął, bo zostałem opieprzony. Z dobrych aspektów to tylko tyle, że mam się zgłosić do poradni uzależnień (zolpidem). Reasumując, to lepiej poczekać do innego specjalisty nawet dłużej.

Doktor Mączka jest świetnym fachowcem i bardzo uprzejmym. W sytuacji, zdawałoby się bez wyjścia, bardzo pomógł bliskiej mi osobie, która nie chciała się leczyć. Obecnie stan tej osoby się poprawia, za kilka dni wyjdzie ze szpitala. ~Nowy Sącz

Doktor Mączka jest świetnym fachowcem i bardzo uprzejmym.
~Nowy Sącz

Odradzam i ostrzegam. Do tego lekarza najłatwiej sie dostac, gdyz wiekszosc pacjentow po prostu na druga wizyte nie prtzychodzi. Dr Maczka jest wyjatkowo agresywny i ludzi traktuje zdecydowanie zle. Wrzask i grozenie wywozka do Tworek nalezy do jego lekarskiego instrumentarium.

Odradzam i ostrzegam.
Wrzask i grozenie wywozka do Tworek nalezy do jego lekarskiego instrumentarium.