lek. dent. Tomasz Madej

Jestem pod wrażeniem..pełen profesjonalizm, dbałość o pacjenta w 100 %....precyzyjne i skuteczne leczenie.. Gorąco polecam.

Szybko, zwięźle i na temat. Bardzo konkretny lekarz, który mało gada a dużo robi - jest skupiony na swojej pracy , gdzie widać, że sumiennie przyklada się do tego co robi-trafiłem z ogromnym bólem, kanałówka, skierowanie na rtg,antybiotyk, kilka żmudnych wizyt, znowu rtg i ząb uratowany :) Ceny przystępne, nie wygórowane. Polecam

Szybko, zwięźle i na temat.

Bardzo dobry,sympatyczny lekarz. Na wizytę czeka się bardzo krótko, z bolącym zębem, przyjmuje od ręki. Polecam.

Witam, jestem wdzięczna dr za uratowanie zęba, gdzie inni lekarze wczesniej spisali go na straty. Bardzo się cieszę, że trafiłam w dobre ręce. Gorąco polecam dr Madeja. Pozdrawiam Kasia.

Pan Doktor jest przemiły do momentu kiedy pobiera za swoją pracę należyte opłaty. Gorzej kiedy po jakimś czasie przez przypadek podczas wykonanego zdjęcia panoramicznego, okazuje się, że 2 z 3 leczonych kanałowo zębów to jednym słowem - kanał... zostawione narzędzia w zębie, przepchany materiał przez korzeń. Zęby albo do usunięcia albo do ponownego leczenia, za podwójne pieniądze. Kiedy udałam się do Pana Doktora, stwierdził iż to moja wina... a ewidentnie pozostawiony kawałek narzędzia to według pana absolutnie nie on... I wtedy uprzejmość pana doktora też jakby obraca się o 180 stopni. Jak każdy lekarz, pan ma ewidentnie patent na nieomylność, brak szans na jakiekolwiek poczucie odpowiedzialności za zniszczenie mi zębów za naprawdę nie małe pieniądze. Szkoda czasu, wyposażenie gabinetu idealne do usunięcia mleczaka. Podstawowy sprzęt, który pewnie miał też wpływ na rezultat. A ceny nieadekwatne do całości. Zdecydowanie nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zawiercie"?

Zawiercie

Marcin Grzyb