lekarz Tomasz Majsak

Pan doktor jest świetnym specjalista który prowadził tatę przez radioterapię. Uprzejmy i bardzo pomocny. Mimo zaawansowania choroby nie zostaliśmy pozostawieni bez pomocy. Radioterapia chociaz paliatywna dala nam nadzieje na lepsze jutro. Ta bezsilność ktora towarzyszyła nam w Starym szpitalu w Tarnowie, gdyż tam nie chciano podjąć żadnego leczenia odmienila sie na nowym szpitalu na oddziale radioterapii. Podziękowania dla całego zespołu tak profesjonalnego i uprzejmego. Świetnych Pielęgniarek , lekarzy i pań w sekretariacie. Pozdrawiamy rodzina pacjenta z sali numer 1 wychodzącego do domu 01.07.2017 dziękujemy

Wciąż poszukujesz " Tarnów"?

Specj.Szpital.im Św.Łukasza
ochronek