lekarz Tomasz Makowski

Internista, Lekarz rodzinny

Świetny lekarz. Takich w dzisiejszych czsach jest niewielu.

Świetny lekarz. Takich w dzisiejszych czsach jest niewielu.

Gorąco polecam tego lekarza. Wysłucha zdiagnozuje krótko mówiąc podchodzi z sercem do każdego pacjenta. Oby takich lekarzy było więcej :-)

Świetny lekarz. Poświęca pacjentom tak dużo czasu, że ja weszłam do gabinetu ok 2 godziny później niż byłam umówiona. To dlatego, że z każdym swoim pacjentem siedział w gabinecie ok pół godziny. Mimo, że był już po swoich godzinach pracy (tak mu się przedłużyło z pacjenatmi) i mimo, że po mnie czekało kilka osób, poświęcił mi naprawdę bardzo dużo czasu. Bez pośpiechu "bo kończy dyżur". Wszystko bardzo dokładnie i opisowo wytłumaczył, interesewał się tym co mi dolega, skierował do specjalistów i nawet prosił o informację zwrotną co dalej się ze ...

Wszystko bardzo dokładnie i opisowo wytłumaczył, interesewał się tym co mi dolega, skierował do specjalistów i nawet prosił o informację zwrotną co dalej się ze mną dzieje.
Na wizytę u doktora należy poświęcić sobie sporo czasu, ale warto jeżeli chcemy aby się nami porządnie zajęto :)

Mam 60 lat i takiego lekarza spotkałam po raz pierwszy! Kompetencja, kultura, niezwykłe zainteresowanie pacjentem.

najsolidniejszy lekarz z jakim miałam do tej pory styczność, oprócz fachowości wysoka kultura i prawdziwe zainteresowanie pacjentem,

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49