lekarz Tomasz Makowski

Internista, Lekarz rodzinny

Wizyta u lekarza z wyniakmi tsh 4.2, mowilam ze staram się o ciaze i czy nie powinnam zacząć przyjmować leków, doktor powiedzial ze tsh w normie, nie trzeba leków. Zaciazylam i poroniłam, moja ginekolog prowadząca jak zobaczyła ten wynik od razu przepisala leki i powiedziała że o połowę powinny być mniejsze, że nie rozumie jak lekarz mógł dopuścić się takiego zaniedbania.

Świetny lekarz. Takich w dzisiejszych czsach jest niewielu.

Świetny lekarz. Takich w dzisiejszych czsach jest niewielu.

Gorąco polecam tego lekarza. Wysłucha zdiagnozuje krótko mówiąc podchodzi z sercem do każdego pacjenta. Oby takich lekarzy było więcej :-)

Świetny lekarz. Poświęca pacjentom tak dużo czasu, że ja weszłam do gabinetu ok 2 godziny później niż byłam umówiona. To dlatego, że z każdym swoim pacjentem siedział w gabinecie ok pół godziny. Mimo, że był już po swoich godzinach pracy (tak mu się przedłużyło z pacjenatmi) i mimo, że po mnie czekało kilka osób, poświęcił mi naprawdę bardzo dużo czasu. Bez pośpiechu "bo kończy dyżur". Wszystko bardzo dokładnie i opisowo wytłumaczył, interesewał się tym co mi dolega, skierował do specjalistów i nawet prosił o informację zwrotną co dalej się ze ...

Wszystko bardzo dokładnie i opisowo wytłumaczył, interesewał się tym co mi dolega, skierował do specjalistów i nawet prosił o informację zwrotną co dalej się ze mną dzieje.
Na wizytę u doktora należy poświęcić sobie sporo czasu, ale warto jeżeli chcemy aby się nami porządnie zajęto :)

Mam 60 lat i takiego lekarza spotkałam po raz pierwszy! Kompetencja, kultura, niezwykłe zainteresowanie pacjentem.

najsolidniejszy lekarz z jakim miałam do tej pory styczność, oprócz fachowości wysoka kultura i prawdziwe zainteresowanie pacjentem,

Zdecydowanie nie polecam,ale tylko z tego względu że nie można już tak łatwo i szybko dostać się do Pana Doktora.Zbyt dużo zadowolonych pacjentów :) Dziś takich lekarzy jak Pan Doktor Makowski ze świecą szukać.Serce,wiedza i podejście do pacjenta----najwyższa ocena !!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz jakich juz malo na ziemi. Kompetentny i budzacy zaufanie. Bardzo pomogl wtedy kiedy tego potrzebowalem. Polecam wszystkim ni tylko rodzinie i znajomym.

Takich lekarzy jak Pan doktor musimy sobie polecać, jestem pełna uznania i zapisuję do niego całą moją rodzinę.

Wspaniały człowiek,doskonały lekarz,oby więcej było takich mądrych,życzliwych ludzi!