Tomasz Małkiewicz

Z całego serca polecam doktora Tomasza do prowadzenia ciąży. Niczego nie lekceważy, uważnie słucha, nie stresuje i przede wszystkim się troszczy. Pod koniec ciąży zdecydowałam się na poród w Iławie gdzie doktor jest ordynatorem, ze względu na traumę po poprzednim bardzo długim porodzie i to był strzał w 10! Poród wywoływany, po 6 godzinach od podania preparatu dziecko było już na świecie a doktor został przy porodzie po godzinach pracy żeby upewnić się ze wszystko przebiegło pomyślnie. Dla mnie nieoceniony i niezastąpiony.

Polecam bardzo! Pan Doktor jako jedyny ginekolog nie zlekceważył mojego problemu. Dzięki niemu będę miała 2 wymarzonego synka. Wszędzie słyszałam tylko, jest Pani mloda ma Pani czas(mam 25lat) a Pan Tomasz podszedł poważnie, zlecił badania i jestem dzięki niemu mamą. Mam pełne zaufanie jeśli chodzi o metody i sposoby leczenia. POLECAM !!!!

Dzięki niemu będę miała 2 wymarzonego synka.
Mam pełne zaufanie jeśli chodzi o metody i sposoby leczenia. POLECAM !!!!

Trafiłam do Pana doktora na oddział ponieważ miałam mieć wywoływany poród. Po podaniu żelu w poniedziałek przed południem zaczęły się skurcze. Następnego dnia o 1:45 na świecie był już nasz synek nie mogę powiedzieć złego słowa na pana doktora zostałam profesjonalnie potraktowana pan doktor był uprzejmy spokojny i okazało się ze jego metoda zadziałała fantastycznie. Wcześniej dzięki niemu i położnej codziennie miałam kontrolowane tętno dziecka (KTG). Bardzo fachowe podejście do pacjenta polecam :)

Dr Małkiewicz, to specyficzny człowiek. W życiu codziennym rzeczywiście mógłby nam przeszkadzac jego ton żartu, jednak idziesz do lekarza na kontrolę, po poradę, z problemem bezpłodności, prowadzisz ciąże, nie po to by pożartować. Biorąc pod uwagę jego zaangażowanie w każdą z prowadzonych ciąż, dałabym mu 10/10. Odpowiadał mi nawet na nsjprostrze pytania, nie kręcąc głową (znam dr, który mógłby powiedzieć, że znajdziesz wszystko w Google). Pomimo zdiagnozowanej niepłodności, mamy dwojke cudownych dzieci, za które do końca życia będę mu wdzięczna. Zawsze dobiera schemat leczenia zgodnie z najnowszymi technikami, z nowymi lekami. Cały czas się rozwija, nie spoczął na laurach.

Najlepszy lekarz na świecie. Dokładnie tłumaczy, nie ściemnia, mówi wprost jezeli ma jakies podejrzenia. Interesuje sie pacjentką .Prowadził moje 3 ciąże . Mam do niego pełne zaufanie. Co do poczucia humoru jest specyficzny ale mi osobiscie to nie przeszkadza.

Moim zdaniem ten lekarz jest z powołania nie z przypadku i kobieta która nie zna się na żartach to będzie miała odmienne zdanie po wizycie gdyż doktor ma specyficzne poczucie humoru dla mnie to jest zaleta a nie wada

Brak słów... Człowiek bez kultury i bezczelny, na jutro mam termin porodu, a po dzisiejszej wizycie nawet nie wiem co mam ze sobą zrobić, bo nawet nie ocenił mi rozwarcia... Nie polecam...

Witam Tez słyszałam wiele dobrego o tym lekarzu. A każdy jeden ma i dobre i złe opinie. Niestety moje doświadczenie z lekarzem skończyło się koszmarem który trwa do teraz. Byłam pod jego opieką w ciąży i cały czas mi powtarzał że wszytko jest w jak najlepszym porządku. Ostatnia wizytę miałam dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Zapewniał że wszystko idealnie do dziś pamiętam jego słowa " Będzie śliczna dziewczyna" Po trzech tygodniach ( tj. 32 tc.) córcia przestała się ruszać szybka cesarka i moja kochana córeczka za chwilę już była aniołkiem. ...

Witam
Po trzech tygodniach ( tj. 32 tc.) córcia przestała się ruszać szybka cesarka i moja kochana córeczka za chwilę już była aniołkiem. Miała śmiertelną wadę serca. Serce było bardzo przerośnięte a jeden z przedsionków jak to określono ogromny. Ta wada nie rozwinęła się w ciągu dwóch tygodni tylko była dużo prędzej. Po czasie jak analizuję wizyty u doktora to faktycznie nie zauważyłam żeby się jakoś skupiał na dokładnym obejrzeniu malutkiej. Jak zwykle tylko zmierzył główkę podał wagę i włączał 3D żeby popatrzeć jak mała wygląda. Przez 7 miesięcy chodzenia do doktora pamiętam że tylko raz chyba około 11 tyg posłuchał tętna a potem już wcale. Rozumie że można wszystkiego nie zauważyć w końcu lekarz to tylko człowiek. Ale każdy inny lekarz który badał mnie później był w szoku że czegoś takiego nie widział. Dodam że chore serce to była to była tylko jedna z wielu wad jakie miała moja córka dlatego już nie chodzę do tego lekarza i każdemu innemu też uważniej patrzę na ręce. Więc jeśli jesteście w ciąży to proszę pilnujcie jak doktor bada wasze pociechy i same czytajcie np w necie na co powinno się zwracać uwagę w ciąży. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim przyszłym mamom. Dla mnie jest już za późno.....

Godny polecenia.Dobry fachowiec. Dzięki niemu na świat przyszło troje moich dzieci. Mam do tego lekarza pełne zaufanie.

Niestety kilka razy miałam okazję być pod opieką pana dr. po urodzeniu pierwszej córci przez cc , dr. mając obchód stojąc w drzwiach do mojej sali zadał tylko pytanie " żyje Pani jeszcze ? " po moim TAK poszedł dalej nie mówiąc słowa. Będąc na obserwacji w szpitalu podczas drugiej ciąży (36 tydzień) gdzie dwa dni nie odczuwałam ruchów dziecka lekarz nie robiąc mi żadnych badań stwierdził że mam sobie robić " mokre okłady na brzuch i to mnie wyleczy ze wszystkiego " na szczęście zbadal mnie zaraz drugi lekarz ...

Będąc na obserwacji w szpitalu podczas drugiej ciąży (36 tydzień) gdzie dwa dni nie odczuwałam ruchów dziecka lekarz nie robiąc mi żadnych badań stwierdził że mam sobie robić " mokre okłady na brzuch i to mnie wyleczy ze wszystkiego " na szczęście zbadal mnie zaraz drugi lekarz i zapewnił ze wszystko jest w porządku . Nie wiem jak bym wytrzymała ta niepewność o zdrowie mojego bobasa będąc tylko pod opieką dr.M . Rozumiem że każdy ma swoje humory i rożne poczucie humoru ale zajmując sie dziedziną jaką jest ginekologia trzeba być CZŁOWIEKIEM !!! wytłumaczyć wszystko dokładnie i starać się by mamusie nosząc pod sercem kochane maleństwa nie umierały z niepewności co się dzieje z ich pociechami.
NIE POLECAM!!!