lekarz Tomasz Mazur

Ortopeda, Traumatolog

Serdecznie polecam Pana Doktora. Jestem po dwóch zabiegach zespołu cieśni kanału nadgarstka, prawego i lewego. Doktor Mazur to osoba niezwykle miła, sympatyczna, rzeczowa i przede wszystkim bardzo dobry specjalista. Zabiegi były bezbolesne i z mojej perspektywy sprawnie i precyzyjnie przeprowadzone, a po wszystkim rany szybko się goiły, nie były duże i wyglądały estetycznie, a ból szybko mijał. Zalecona fizykoterapia pomogła znacznie przyśpieszyć proces regeneracji po operacji. Jeszcze raz, szczerze polecam Pana Doktora!

Bardzo jestem zadowolony , i polecam innym

Bardzo jestem zadowolony , i polecam innym

Przed operacją strach spędzał mi sen z powiek...dziś wiem ,że zupełnie nie potrzebnie.Lekarz Tomasz Mazur profesjonalista pod każdym względem.Jezeli ktoś sie waha przed wyborem lekarza ortopedy to można śmiało.Czeka mnie jeszcze jeden zabieg ale ja już wiem,że ten lekarz i żaden inny....Polecam bardzo bo to nie tylko bardzo dobry lekarz ale też miły i uprzejmy człowiek..a to też jest bardzo ważne.

Dr Mazur jest bardzo odpowiednia osoba w swoim fachu, miejscu i czasie. Czliwiek - :), Mezczyzna z Klasa!! Madry, spokojny i odpowiedzialny. Czy trzeba czegos wiecej?? Zycze wszystkim potrzebujacym Takiego LEKARZA!! ANKA BLAZEJAK

Lekarz operował syna.Przed i po operacji bardzo dokładnie wszystko wyjaśnił, pokazał zdjęcia z operowanego miejsca.Wykazał dużą cierpliwość odpowiadając na nasze pytania.Wysoka kultura osobista.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Świdnica"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska

Świdnica
Wesoła 7
Swobodna 10 / 16
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BHMed" Sp. z o.o.
Strzelińska 35