Tomasz Miedziński

Lekarz rodzinny

Dziwi mnie bardzo ! tyle dobrych opinii na temat tego lekarza. Zero zainteresowania pacjentem i chorobą. Byle jak najszybciej się pozbyć. Może ma za dużo pacjentów tego nie wiem i jest przemęczony, ale to igranie z czyimś życiem i zdrowiem. Skierowanie na usg czy jakieś inne badanie specjalistyczne nieosiągalne !!!!!!! Zmieniłam przychodnie z bezsilności.

naprawdę godny polecenia lekarz.przyjmuję pacjentów nawet wtedy gdy brakuje numerków. nie ma problemu ze skierowaniami na badania

od 10 lat jest moim lekarzem, wcześniej byłam nim zachwycona, niestety ostatnio już nie jest tak sumienny i zaangażowany. szkoda.

Chodzi do niego dużo osób, więc ma kolejki. Musi pracować w szybkim tempie i nie zawsze ma czas wszystko opowiedzieć. Nie wiem na ile to rzutuje na poziom stawianych przez niego diagnoz. Doktor niechętnie zapisuje antybiotyki. Uważam, że to dobra praktyka, choć są na pewno tacy, którzy katar chcieliby leczyć w ten sposób. Ze skierowaniami nigdy nie miałem problemu. Doktor wypisuje je za każdym razem gdy jest taka potrzeba. Ogólnie jest dobrym lekarzem.

Ogólnie jest dobrym lekarzem.

Pan doktor należy do młodego pokolenia specjalistów. Pomógł mi w moim problemie i to jest najistotniejsze. Ma też swoje wady, lecz zalety przewyższają te pierwsze zdecydowanie. Jest konkretny i bardzo sugestywny co pomaga pacjentowi. Ja osobiście polecam innym tego lekarza.

Pan doktor należy do młodego pokolenia specjalistów.
Pomógł mi w moim problemie i to jest najistotniejsze.
pacjentowi. Ja osobiście polecam innym tego lekarza.

Inteligentny facet, konkretny znający swoje rzemiosło. Dzięki jego diagnozie i szybkiemu działaniu chodzę jeszcze po tym padole. Zdecydowanie polecam Pana Doktora przyszłym pacjentom.

Inteligentny facet, konkretny znający swoje rzemiosło.

To bardzo dobry fachowiec. Kompetentny poświęcający dużo uwagi i czasu pacjentom.

To bardzo dobry fachowiec.
Kompetentny poświęcający dużo uwagi i czasu pacjentom.

Lekarz jest wrogiem pacjenta.Wizyta przebiega w wielkim stresie i odniosi się wrażenie,że Pan doktor powinien poddać się leczeniu.Jest problem z wykonaniem podstawowych badań u pacjenta,o skierowaniach nie wspomnę.Nie podważając kwalifikacji medycznych,10 lat temu wzbudzał duże zaufanie w tej chwili zdecydowanie odradzam.