Tomasz Milczek

2,9
2,7
2,9
2,5

Opryskliwy, agresywny i oburzony pomimo WŁASNEGO 30 min spóźnienia. WIZYTY na chełmie UMAWIA NA 5 MIN gdzie ma wykonać badanie i je omówić. Miałam poważne powikłania, po wizycie u prywatnego lekarza w innym mieście chciałam podejść do tego pana na nfz po poprowadzenie mojej choroby. Przyszłam z papierami na badania krwi i byłam rozebrana do badań, lekarz jak usłyszał, że byłam u kogoś innego (pomimo, że chciałam by to on mnie docelowo leczył) to stwierdził, ż enie będzie robić dobrze dla innego lekarza i mnie wyprosił. PODŚMIECHUJKI pod nosem oczywiście ...

Opryskliwy, agresywny i oburzony pomimo WŁASNEGO 30 min spóźnienia.
WIZYTY na chełmie UMAWIA NA 5 MIN gdzie ma wykonać badanie i je omówić.
Miałam poważne powikłania, po wizycie u prywatnego lekarza w innym mieście chciałam podejść do tego pana na nfz po poprowadzenie mojej choroby. Przyszłam z papierami na badania krwi i byłam rozebrana do badań, lekarz jak usłyszał, że byłam u kogoś innego (pomimo, że chciałam by to on mnie docelowo leczył) to stwierdził, ż enie będzie robić dobrze dla innego lekarza i mnie wyprosił. PODŚMIECHUJKI pod nosem oczywiście były i przerywanie w połowie zdania podczas odpowiadania na JEGO pytania.

Absolutnie nie polecam. Osoba bez taktu, kultury i dobrego wychowania. Trafiłam na niego podczas konsultacji do zabiegu. Jeżeli Panie trafią z konieczności na tego człowieka w ramach konsultacji przed zabiegiem, polecam przyjść na następny dzień i jest duża szansa na innego lekarza. Nie będę rozpisywać, że nie jest w stanie wejść z pacjentką w konwersacje bo to oczywista dyskwalifikacja i jeszcze pracuje w publicznym szpitalu ale to jak odnosi się do współpracowników i personelu jest zatrważające. Bardzo współczuję wszystkim, którzy muszą w takich warunkach świadczyć pracę.

Niestety nie podzielam pozytywnych opinii na temat tego lekarza. Wizyta z 40 minutowym opóźnieniem trwała jakieś 3 minuty. Jestem kilka tygodni po porodzie, lekarz nie zapytał ani o to jak się czuje, czy były jakieś powikłania (a w moim przypadku były w postaci rozejścia blizny po cesarskim cięciu którą moim zdaniem powinien chociaż obejrzeć). Badanie było bardzo krótkie i mało komfortowe, nie usłyszałam żadnego komentarza czy jest ok ani co tak właściwie lekarz sprawdza. Po skończonym badaniu usłyszałam tylko 'prosze się ubrać i zapraszam do mnie w drugiej ciąży '. Na wizycie dodatkowo usłyszałam kilka bardzo bezsensownych komentarzy w stylu :" o,to jak dziecko już jest to teraz pewnie ślub " oraz "dlaczego nie poszła pani na wizyte kontrolna do swojej lekarki prowadzącej ciążę? Umowa się skończyła w pracy i koniec z pakietami prywatnymi?" (Teraz byłam na NFZ a prowadzenie ciąży prywatnie). Chyba miały to być żarty ale no cóż. Naprawdę nie polecam. Może na prywatnych wizytach lekarz jest inny ale moja wizyta była bardzo niekomfortowa i zamiast spokojna wyszłam totalnie zażenowana.

Bardzo grubiański, nieprzyjemny, pretensjonalny i chamski lekarz. Zostałam potraktowana okropnie. Przerywał mi w połowie zdania, wyśmiał moje obawy, nie chciał w ogóle zdiagnozować bo jak to ujął „to moje widzimisie”. Kompletny brak szacunku dla drugiej osoby. Zastanawiam się skąd pozytywne oponie, chyba tylko od osób które odbyły prywatna wizytę. Odradzam i nie polecam.

Polecam, Lekarz kompetentny,doświadczony specjalista. Wizyta przeszła sprawnie,delikatnie(NFZ). Poczucie humoru akurat mi odpowiada.

Polecam,

Polecam,

Nie dowiedziałam się niczego na temat mojego stanu zdrowia.Żadnej diagnozy ani propozycji leczenia.Odradzam

Byłam na wizycie i chciałam się przebadać, ponieważ to była moja pierwsza w życiu wizyta na NFZ (wcześniej wszystkie wizyty ginekologiczne w lux med lub enelmed). Pani w rejestracji od razu zaznaczyła w karcie, żeby pobrać wymaz do badania cytologicznego i to było jedyne co lekarz zrobił. Ni zapytał o nic, nawet o datę ostatniej miesiączki i czy miesiączkuję regularnie, żadnego USG, nic. Powiedział tylko, że jak będę planować ciąże to żeby przyjść to mi przepisze WITAMINY. Wspominałam też, o wcześniejszych podejrzeniach poprzedniego ginekologa (musiałam przerwać leczenie z uwagi na przeprowadzkę)o PCOS, zignorował to i w pośpiechu mnie wypędzał z gabinetu, nawet dobrze spodni nie założyłam..

Polecam, poważny lekarz z poważnym podejściem do poważnych chorób, Wiedza , doświadczenie I zaangażowanie sprawiają, że na pewno pomoże.

I zaangażowanie sprawiają, że na pewno pomoże.

Zdecydowanie Nie polecam. Postawił zła diagnozę,wystraszył,obraził,i w dodatku gdybym go posłuchała nie miałabym dzieci. Chciał mnie namówić na płatny kosztowny zabieg po którym na pewno nie miałabym dzieci. Upewniłam się co do diagnozy u dwóch innych lekarzy. Dzieki temu ze zmieniłam lekarza mam dwie wspaniałe dziewczynki.

Upewniłam się co do diagnozy u dwóch innych lekarzy.
Dzieki temu ze zmieniłam lekarza mam dwie wspaniałe dziewczynki.