lekarz Tomasz Mionskowski

Laryngolog

W nieuprzejmy sposób odmówił przyjęcia 9-letniego dziecka z bólem ucha - pomimo tego, iż inny pacjent zrezygnował z wizyty i doktor miał wolny termin. Zdecydowanie nie polecamy tego lekarza.

zawsze z zadowoleniem i powodzeniem prowadził mojego synka jednak ostatnio miał chorego zęba od którego ucho poszło a doktor walił tylko antybiotyki, bo się nie poznał.

zawsze z zadowoleniem i powodzeniem prowadził mojego synka jednak ostatnio
miał chorego zęba od którego ucho poszło a doktor walił tylko antybiotyki,
bo się nie poznał.

Fajnie trafić na takiego lekarza. Jest sumienny, dokładnie bada, potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba i jak ją leczyć. Jest cierpliwy i co najważniejsze potrafi pomóc. Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia.

Bardzo dobry lekarz. Słucha rodziców, dokładnie bada, cierpliwie tłumaczy sposób leczenia i rozwiewa wątpliwości rodziców.

Od 2 miesiecy niezmiernie z mezem cieszymy sie z przyjscia na swiat naszego maluszka. Niestety Nikodem nie najlepiej ssal z piersi. Lekarz pediatra rozpoznala zbyt krotkie wedzidelko jezyka i kazala je podciac u laryngologa. Wszedzie proponowali nam szpital, kolejki, procedury. Doktor Mionskowski podcial wedzidelko w trakcie jednej wizyty, byl niezwykle mily a od teraz Nikodem ma zawsze pelny brzuszek:-)

Az glupio dawac same piatki, ale ten doktor na nie zasluguje. Bylam z moja córką u kilku laryngologów i zadowolona jestem ze udalo mi sie trafic na Pana doktora Mionskowskiego. Ma swietne podejscie do dzieci, jest bardzo cierpliwy, uprzejmy, wszystko wyjasnia a co najwazniejsze skutecznie leczy. Goraco polecam

W TEJ PRZYCHODNI MOŻNA IŚĆ DO LARYNGOLOGA I OD RAZU ZBADAĆ DZIECKU SŁUCH APARATURĄ.DOKTOR DOKŁADNIE BADA I WSZYSTKO TŁUMACZY.TEŻ DAJE SPECJALNE PREPARATY DO CZYSZCZENIA UCHA.CZASEM PRZYJMUJE ZA DŁUGO I MA OPÓŻNIENA