dr n. med. Tomasz Modrzewski

Urolog

Miałam dzisiaj wizytę u doktora Balewandra, jednak ten był nieobecny, więc doktor Modrzewski go zastępował. Na wizytę czekałam bardzo długi czas, żeby doktor mógł zobaczyć moją urografię (mam kamicę nerkową obydwu nerek leczoną od ponad roku). Kiedy weszłam do gabinetu doktor nawet nie otworzył mojej karty, tylko zapytał, co nas sprowadza. Powiedziałam, że przyszłam na wizytę kontrolną, zapytałam, czy pokazać poprzednie badania USG, dostałam odpowiedź negatywną- "nie, sam zrobię USG". Przyznam, że ucieszyło mnie to, jednak, kiedy położyłam się na leżance rozczarowałam się. MIAŁAM NAJKRÓTSZE BADANIE USG W MOIM ŻYCIU. Zwykle lekarze proszę np. o wciągnięcie powietrza, żeby bardziej odsłonić nerki lub o położenie się na boku- nie otrzymałam takich próśb. Po 30-to sekundowym badaniu zeszłam z leżanki i doktor powiedział mi, że nie ma podstaw do stwierdzenia kamicy nerkowej, ponieważ "nie można zdiagnozować czegoś, czego się nie widzi", nasuwa mi się tutaj pytanie: JAK MOŻNA COŚ ZOBACZYĆ NAWET NIE PATRZĄC? Doktor zasugerował mi, że poprzednie diagnozy wielu lekarzy są mylne i mój ból jest spowodowany czymś innym.
Moja choroba jest w takim razie urojona.

Nigdy nie spotkałam gorszego lekarza i nie mówię tego pod wpływem emocji. Nie polecam go, twierdzę, że jeśli zdobywa się tytuł doktora, to nie po to, żeby go po prostu mieć, ale z niego korzystać i- w tym wypadku- pomagać ludziom, bo tak nakazuje Przysięga Hipokratesa

NAPRAWDĘ JEST ŚWIETNYM LEKARZEM Z POWOŁANIA.Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ POLECAM.PROFESJONALNE LECZENIE,OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY. WDZIĘCZNA RODZINA PACJENTA.

WDZIĘCZNA RODZINA PACJENTA.

lekarz jakich mało miałem 3 operacje u niego jestem bardzo zadowolony

lekarz jakich mało miałem 3 operacje u niego jestem bardzo zadowolony

Wybralam Dr. Modrzewskiego, poniewaz znalam bardzo pozytywne opinie. Nie zawiodlam sie.

Wspaniały lekarz, odpowiedzialny,dobry fachowiec, który zna etykę lekarską, uprzejmy, a poza tym dobry człowiek, oby więcej takich lekarzy.

JEST OSOBĄ KOMPETENTNĄ I PRZEDE WSZYSTKIM WIDZI W OSOBIE CHOREJ CZŁOWIEKA A NIE KOLEJNY PRZYPADEK MEDYCZNY

Same superlatywy.Podjął się operacji podczas gdy kilku innych lekarzy chciało po prostu usunąć nerkę.Co więcej naprawił. Trafiliśmy do niego kierując się opiniami znajomych pielęgniarek, które określiły go jako dokładnego, skrupulatnego i mającego najmniej komplikacji po operacjach.

Z całą pewnością polecam. Profesjonalna usługa lekarska.

Z całą pewnością polecam. Profesjonalna usługa lekarska.

Naprawdę jest świetnym lekarzem /lekarz z powołania/

Naprawdę jest świetnym lekarzem /lekarz z powołania/