dr n. med. Tomasz Mrowiecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

Uratował mi życie, natychmiast w trakcie badania podjął decyzję o zabiegu, gdyby nie to już bym nie żyła. Kocha to co robi, kocha swoją pracę, kocha leczyć ludzi i zna się na tym co robi. Cudowny, wspaniały człowiek. Jestem nadal Jego pacjentką.

Cudowny, wspaniały człowiek. Jestem nadal Jego pacjentką.

nieuprzejmy gbur, nic nie tłumaczy tylko rozmawia przez telefon, wizyta prywatna a zero szacunku dla pacjenta,nie polecam

Nie poleciłabym go nikomu, tak mi utkwił w pamięci jako gbur i abnegat. Nie jest to tylko moja opinia.

Raczej się spieszył , nie wykazywał specjalnego zainteresowania moim przypadkiem, odesłał do ortopedy, od którego właśnie wyszłam, zbadał jedną nogę aparatem USG. Gdy poprosiłam o o zbadanie drugiej nogi dla porównania, powiedział , że nie ma potrzeby. Wizyta z badaniem USG trwała ok. 15 minut, płaci się przed wizytą. Nie powiedział, co mam robić dalej (z cystą Bekera). Napisał diagnozę na papierze pismem nie do odczytania.

Niegrzeczny, nerwowy, zbyt małao czasu poświęca pacjentowi.

Niegrzeczny, nerwowy, zbyt małao czasu poświęca pacjentowi.

swietny lekarz, bardzo grzeczny, dokladnie wyjasnia leczenie, jestem pod wrazeniem

Rewelacja!!!!Uratował życie mojemu ojcu. Bardzo dobry fachowiec - choć może ....szybki. Poleciłam go już kilku osobom i wszyscy mają takie samo zdanie. Polecam, polecam, polecam....

Doskonały lekarz, rewelacyjny fachowiec.Podczas operacji miałam świadomość,że trafiłam we właściwe ręce. Gorąco polecam. Nie zgadzam się z opinią,że jest nieuprzejmy. Jest po prostu rzeczowy.

Nieuprzejmy,mało poświęca czasu pacjentowi, nerwowy, Nie polecam!

Nieuprzejmy,mało poświęca czasu pacjentowi, nerwowy, Nie polecam!

Wysokiej klasy fachowiec. Ciężko się do niego dostac ale warto

Wysokiej klasy fachowiec. Ciężko się do niego dostac ale warto