lekarz Tomasz Mrozek

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana Doktora do dziecka, całości leczenia, zawsze bardzo dobrej diagnozy i podjęcia dobrych środków w celu wyleczenia. MOje dzieci zawsze sa dokładnie przebadane, osłuchane, nigdy nic w pospiechu, Pan Doktor zawsze pomoże. Jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Bardzo go cenię,prawdziwy lekarz z powołania.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Godny polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz godny polecenia. Odpowie na każde pytanie zatroskanego rodzica. Kompetentny i miły. Zawsze znajdzie czas.

Po przeczytaniu tych opini nic tylko do nieba.

Po przeczytaniu tych opini nic tylko do nieba.

Prawdziwy lekarz z powołania. Podejście do dzieci rewelacyjne. Stawia diagnozę w oparciu o długą rozmowę,analizuje symptomy,objawy,nie przepisuje od razu antybiotyku co dla wielu innych lekarzy jest złotym środkiem na wyleczenie dziecka. w imieniu swoim jako rodzica oraz mojej córeczki której pomógł już nie raz dziękujemy. Godny polecenia,nie ma takiego drugiego lekarza jak pan Mrozek !!!

Rewelacyjny lekarz, diagnoza trafna w stu procentach, przede wszystkim daje poczucie wsparcia w każdej sytuacji, możliwosc kontaktu telefonicznego, szybka odpowiedz, nie ma już takich ludzi ani lekarzy

SUPER LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!! POLECAM GO KAŻDEMU!!!!!

SUPER LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!! POLECAM GO KAŻDEMU!!!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ, ZAWSZE POMAGA, NIGDY MI NIEODMOWIL WIZYTY MIMO IZ BYLAM NIEZAREJESTROWANA. GODNY POLECENIA

Wspaniały lekarz bardzo dobry człowiek po prostu lekarz z powołania.

Wspaniały lekarz bardzo dobry człowiek po prostu lekarz z powołania.

Przemiły lekarz, dobry fachowiec,zawsze znajdzie czas aby przyjąć chorego .Jest Naszym lekarzem rodzinnym od kilkunastu juz lat naprawde polecamy.